Drosmīgs Latvijas policijas suns Turbo palīdz notvert biroja apzadzēju

Komentāri
Drosmīgs Latvijas policijas suns Turbo palīdz notvert biroja apzadzēju
Ilustratīvs foto: Michael/Flickr

Naktī no 28. uz 29. janvāri policistiem kopā ar kinologiem izdevās notvert kāda biroja apzadzēju.

29. janvārī ap pulksten vieniem naktī Rīgā, Brīvības gatvē, tika apzagts birojs. Izsitot logu, ļaundaris bija iekļuvis telpā un nozadzis plazmas televizoru. 1976. gadā dzimušais vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par šā nozieguma pastrādāšanu, notikuma vietā atgriezās vēlreiz, visticamāk, lai nozagtu vēl kādu mantu. Taču zagli notvēra apsargs, kurš par notikušo paziņoja policijai. Notikuma vietā ieradās Rīgas reģiona Brasas iecirkņa policisti, kuri iespējamo likumpārkāpēju aizturēja. Nozagtā televizora pie vīrieša gan nebija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais atteicās sadarboties ar policistiem, tāpēc meklēšanas darbiem tika piesaistīti Kinoloģijas nodaļas darbinieki. Policijas dienesta suns Turbo atrada lietisko pierādījumu – ļaundara cimdu un aizveda likumsargus pa ļaundara pēdām. Pārdesmit metru attālumā no nozieguma vietas policisti uz kādas garāžas jumta atrada nozagto televizoru, kuru zaglis, visticamāk, tur bija paslēpis.

Aizturētais jau agrāk vairākas reizes tiesāts par zādzībām un narkotiku glabāšanu. Pēdējo reizi no ieslodzījuma atbrīvots vien pagājušā gada 31. decembrī.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Uz izmeklēšanas laiku aizturētajam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Lasi vēl