Drosmīga rīcība! Mājas saimnieks pēc pēdām sniegā panāk un notver zagli

Komentāri

Ļoti nepatīkama sajūta, ja nevari savās mājās justies droši. Jūrmalā, Slokas mikrorajonā, aizturēts kāds iepriekš sešas reizes sodīts zaglis, kurš nekautrējās pat gaišā dienas laikā ieiet svešos īpašumos un saimniekot pa tiem kā pa savējiem.

Jūrmalā, Daugavpils ielā, tas ir Slokas mikrorajons, kādā privātmājā paviesojies zaglis. Turklāt laikā, kad mājas saimniece ir turpat telpās. Mājas iedzīvotājs dēls nekavējoties steidzies mājās un paspējis tieši laikā, lai garnadzi uzmeklētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis palūdzis rūdītajam narkomānam kāpt automašīnā, un abi devušies uz apzagto māju, lai vēlreiz salīdzinātu zoļu rievas ar nospiedumiem sniegā. Izrādās, Daugavpils ielas apkārtnes iedzīvotāji ne reizi vien cietuši no nekaunīgiem zagļiem, tāpēc daudzi sētās tur suņus, bet tiem, kuriem sargsuņu nav, jābūt gataviem uz visu.

Policija aicina vērīgi ieskatīties aizdomās turamā vīrieša fotoattēlos. Recidīvists ir narkomāns ar 17 gadu stāžu; viņa vājība – heroīns. Policistiem nav šaubu, ka aizdomās turamais varētu būt saistīts arī ar citiem noziegumiem, tāpēc aicina cietušos sazināties ar likumsargiem.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl