Drosme Latvijā nav zudusi! Garāmgājēji pamana laupīšanu un aiztur ļaundari

Komentāri
Drosme Latvijā nav zudusi! Garāmgājēji pamana laupīšanu un aiztur ļaundari
LETA

Rīgā kāds agresīvs vīrietis uz ielas sācis sist nejaušu garāmgājēju, kā arī pārmeklēt viņa kabatas. To redzējuši aculiecinieki, kas uzbrucēju pašu spēkiem aizturēja, informē Valsts policijas pārstāvji.

Vakar ap pulksten 22.30 Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Kurzemes prospektu, kur notikusi laupīšana. Policisti ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka jaunietis gājis pa ielu, kad pamanījis pretim skrienošu vīrieti, kurš pieskrējis klāt un pēkšņi sācis jaunietim sist ar kulakiem pa seju. Cietušais nokritis zemē, tikmēr agresīvais vīrietis pārmeklējis viņa kabatas un atņēmis mobilo tālruni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notiekošo pamanījuši kādi citi gājēji, kuri pieskrējuši klāt. Ļaundaris centies aizbēgt, taču drosmīgie aculiecinieki uzsēdušies agresīvajam vīrietim virsū un izsaukuši policiju.

Policisti 1995. gadā dzimušo vīrieti aizturēja un nogādāja iecirknī. Aizturētais arī iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzību un laupīšanu.

Mobilais telefons tika atgūts un pret aizturēto tika sākts kriminālprocess par laupīšanu. Viņam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Policija izsaka pateicību drosmīgajiem garāmgājējiem, kuri nebija vienaldzīgi, nepameta cietušo jaunieti nelaimē un izsauca policiju!

Lasi vēl