Komentāri
DP lūdz sākt kriminālvajāšanu pret vienu no Krimas tūrisma braucienu organizētājiem
Foto: Scanpix / ITAR TASS

Drošības policija prokuratūrai lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret vienu personu saistībā ar tūrisma braucienu organizēšanu uz Krimu.

Kriminālprocess sākts par sankciju pārkāpšanu, ko pret Krieviju noteikusi Eiropas Savienība. Tostarp aizliedzot sniegt pakalpojumus, kuri tieši saistīti ar tūrisma darbībām Krimā un Sevastopolē, pēc šo vietu nelikumīgās aneksijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka Drošības policija pērnvasar veica kratīšanu kādā uzņēmumā, kas piedāvājis tūristus vest uz Krimu. Kratīšanas tika veiktas divās adresēs, kur atrodas tūrisma firma MKBC Tour. Toreiz šā uzņēmuma ceļojumu konsultante apgalvoja, ka ceļojumi uz Krimu pārdoti četrām personām un tūrisma uzņēmums it kā neesot zinājis, ka šādus ceļojums nav atļauts veikt.

Tāpat Drošības policija lūdz prokuratūru šajā kriminālprocesā turpināt lietu pret vienu juridisko personu par piespiedu ietekmēšanas līdzekļa piemērošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl