Dobeles – Auces ceļa malā atrasts vīrieša līķis! Policijas izsaucējam draud mūža ieslodzījums

1 komentārs
Dobeles – Auces ceļa malā atrasts vīrieša līķis! Policijas izsaucējam draud mūža ieslodzījums
FOTO: LETA

Pagājušajā nedēļā divu vīru tikšanās un kopīgā grādīgo malkošana ļoti bēdīgi beigusies kādam 66 gadus vecam vīram. Viņa līķis atrasts ceļmalā, netālu no Dobeles–Auces ceļa. 

Darba dienas pievakarē jau pēc tumsas iestāšanās vietējā policijā atskanējis zvans no Auru pagasta. Kāds iereibis vīrs ziņojis, ka netālu no Dobeles–Īles–Auces ceļa krūmos atradis mirušu vīrieti, kurš, iespējams, gājis bojā ceļu satiksmes negadījumā.

Brīdi vēlāk jau notikuma vietā, policistiem rūpīgi apskatot bojāgājušā mirstīgās atliekas, radušās aizdomas, ka 66 gadus vecais vīrietis nav viss gājis bojā kādā avārijā, bet gan nogalināts, tādēļ pieaicināti tiesu medicīnas eksperti.

Lai arī sākotnēji nav bijis skaidrs, kurš varētu būt paveicis šo noziegumu, aptaujājot vietējos iedzīvotājus un pašu policijas izsaucēju, patiesība ātri vien nākusi gaismā.

Nopratināšanā policijas izsaucējs atzinies, ka ir labi pazīstams ar nogalināto un abi šajā dienā satikušies, lai kopīgi iemalkotu grādīgās dziras. Tas noticis uzbrucēja mājvietā, aptuveni kilometra attālumā no vietas, kur atrasts līķis. Viss sācies ar nevainīgu strīdu un pudeles brāļa paziņojumu, ka viņš grasās doties mājās.

Šobrīd aizdomās turētajam 55 gadus vecajam vīrietim, pret kuru ierosināts kriminālprocess par slepkavību, piemērots apcietinājums. Ja tiesā tiks pierādīta iepriekš nesodītā vīrieša vaina, uzbrucējam aiz restēm var nākties pavadīt pat visu atlikušo mūžu.

Video

1 komentārs