Dobelē parādījusies viltota nauda; vaino leišus un valūtas maiņas punktu

0 Komentāru
Dobelē parādījusies viltota nauda; vaino leišus un valūtas maiņas punktu
Foto: Emilian Robert Vicol/Flickr

Kāda sieviete Dobelē tikusi pie viltotas 50 eiro nomināla banknotes. Viņa uzskata, ka apkrāpta valūtas maiņas punktā, taču tur šo apsūdzību noliedz, sakot, ka banknote sievietei iedota kādā no veikaliem.

Kāda sieviete no radiem Zviedrijā saņēmusi dzimšanas dienas dāvanu – 500 Zviedrijas kronas, kas līdzvērtīgas aptuveni 50 eiro. Tās viņa devusies samainīt uz valūtas maiņas punktu Dobelē.

Sieviete apgalvo, ka sākumā, ieraugot naudu, valūtas maiņas punkta darbiniece raukusi degunu, un jautājusi, vai tā neesot viltojums. Pēc tam viņa maiņai paredzēto 50 eiro banknoti esot izņēmusi nevis no kases, bet melnas somiņas. Čeks par darījumu tika iedots.

Vēlāk sieviete devusies uz veikaliņu iepirkties, taču tur pārdevēja nav varējusi izdot atlikumu, tādēļ lūdza palīdzību šo naudu samainīt blakus esošajā tirdzniecības vietā. No tās pārdevēja esot atgriezusies, sakot, ka samainīt banknoti nevarēs, jo tā esot viltojums, un ieteikusi doties atpakaļ uz valūtas maiņas punktu.

Taču valūtas maiņas punkta darbiniece esot norādījusi, ka apkrāpto sievieti redz pirmo reizi un atteicās mainīt viltoto banknoti. Dobelē ierodoties ”Degpunktā” komandai, valūtas maiņas punkta darbiniece pauda, ka sievieti ar Zviedrijas kronām atceras un darījums tiešām ir noticis. Demonstrējot kasē esošās banknotes, darbiniece kategoriski noliedza, ka vainojama krāpniecībā.

Valūtas maiņas punktā strādājošā sieviete arī norāda, ka dzirdēts, ka pirms kāda laika Dobelē esot uzdarbojušies krāpnieki, kas izplatījuši viltotu naudu, taču tobrīd valūtas maiņas punkts esot bijis slēgts. Viņa uzskata, ka viltoto banknoti apkrāptā esot dabūjusi kādā no veikaliem, kur lūdza to samainīt.

Lai arī policijā iesniegumu apkrāptā sieviete rakstījusi jau aizvadītajā piektdienā, vēl šis nēdēļas sākumā likumsargi nebija devušies uz valūtas maiņas punktu vai kādu no veikaliņiem, lai noskaidrotu apstākļus.

0 Komentāru