Komentāri

Fiziska izrēķināšanās sieviešu starpā mēdz būt spraigāka un pulcēt vairāk skatītāju nekā vīriešu kautiņi. Iespējams, saprotot, ka pretiniecei ir lielākas izredzes uzvarēt, kāda sieviete, nevēloties pati ķēpāt rokas, lūgusi palīdzību stiprajam dzimumam.

Kā noprotams, stiprais dzimums arī ”savu palīdzību” nav liedzis. Galu galā, bravūrīgā sievietes pretiniece nonākusi cietējas lomā. Viņa apgalvo, ka, neskaitot miesas bojājumus, vīrieši viņu arī aplaupījuši. Nu diviem atsaucīgajiem draugiem izpalīdzēšana beigusies ar kriminālprocesu par laupīšanu grupā. Bārā par notikušo incidentu dzirdēts, taču plašākus komentārus neviens sniegt nevēlas, jo strīds norisinājies ielā, ne kluba telpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tā nebija mana maiņa. Es tikai dzirdēju. Jā zinu, ka kaut kas meitenei ar aci. Stāstīja, ka meitenei būšot acs operācija vai kaut kas tāds. Bet, kas tur notika, es nezinu. Tas viss notika uz ielas,” stāsta bāra darbiniece.

Tas, ka sieviete piekauta, ir fakts, bet šobrīd policijai gan nav pierādījumu par apgalvojumu, ka viņa aplaupīta. Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Ļena Keine-Kaštaļjana atgādina, ka par nepatiesas liecības sniegšanu var iestāties kriminālatbildība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl