Divos Rīgas dzīvokļos atrod 300 gramus marihuānas

Komentāri
Divos Rīgas dzīvokļos atrod 300 gramus marihuānas
FOTO: VP

Valsts policijas darbinieki saņēmuši informāciju par to, ka Rīgā, Ziemeļu iecirkņa teritorijā, jaunieši tirgo marihuānu. Saistībā ar šo informāciju uzsākts kriminālprocess.

Valsts policijas Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, noskaidrojuši abu jauniešu identitāti un atrašanās vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo pirmdien, 14. novembrī, likumsargi aizturējuši 1992. gadā un 1994. gadā dzimušos jauniešus. Viņu faktiskajās dzīvesvietās, Rīgas klusajā centrā, tika veiktas kratīšanas, kuru laikā kopumā atrada un konfiscēja 300 gramu žāvētas marihuānas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu pārvadāšanu, glabāšanu realizācijas nolūkā, ja šīs darbības izdarītas ar narkotiskajām vielām lielā apmērā.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl