Divos Rīgas dzīvokļos atrod 300 gramus marihuānas

Komentāri
Divos Rīgas dzīvokļos atrod 300 gramus marihuānas
FOTO: VP

Valsts policijas darbinieki saņēmuši informāciju par to, ka Rīgā, Ziemeļu iecirkņa teritorijā, jaunieši tirgo marihuānu. Saistībā ar šo informāciju uzsākts kriminālprocess.

Valsts policijas Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, noskaidrojuši abu jauniešu identitāti un atrašanās vietas.

Šo pirmdien, 14. novembrī, likumsargi aizturējuši 1992. gadā un 1994. gadā dzimušos jauniešus. Viņu faktiskajās dzīvesvietās, Rīgas klusajā centrā, tika veiktas kratīšanas, kuru laikā kopumā atrada un konfiscēja 300 gramu žāvētas marihuānas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu pārvadāšanu, glabāšanu realizācijas nolūkā, ja šīs darbības izdarītas ar narkotiskajām vielām lielā apmērā.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl