Divi vīrieši Rīgā sarīko apšaudi kādas sievietes dēļ

Komentāri

Rīgā, Kolkasraga ielā, nedēļas nogalē notikusi apšaude. Tagad atklājies, ka šādā veidā divi kādas sievietes kavalieri skaidrojuši attiecības.

Vienos dienā policisti saņēmuši izsaukumu uz Kolkasraga ielu Āgenskalnā, kur kādā pagalmā it kā notiek šaudīšanās. Uz notikuma vietu izbrauca policijas patruļa. Adresē policisti sastapa divus cietušus vīriešus, kuri sašauti ar skrotīm, taču šāvējs jau bija aizlaidies. Sastrīdējušies esot sievietes dēļ, jo kompānijā vienlaikus bijis gan sievietes esošais, gan bijušais draugs. Vismaz šādu versiju, gaidot “ātro palīdzību”, notikuma vietā stāstīja iesaistītie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomās turamais šāvējs iepriekš nav sodīts, bet policistiem labi pazīstams kā pamatīgs uzdzīvotājs un konfliktu iniciators.

Skaties foto!

Plašāk uzzini šajā video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl