Divi vīrieši Rīgā sarīko apšaudi kādas sievietes dēļ

Komentāri

Rīgā, Kolkasraga ielā, nedēļas nogalē notikusi apšaude. Tagad atklājies, ka šādā veidā divi kādas sievietes kavalieri skaidrojuši attiecības.

Vienos dienā policisti saņēmuši izsaukumu uz Kolkasraga ielu Āgenskalnā, kur kādā pagalmā it kā notiek šaudīšanās. Uz notikuma vietu izbrauca policijas patruļa. Adresē policisti sastapa divus cietušus vīriešus, kuri sašauti ar skrotīm, taču šāvējs jau bija aizlaidies. Sastrīdējušies esot sievietes dēļ, jo kompānijā vienlaikus bijis gan sievietes esošais, gan bijušais draugs. Vismaz šādu versiju, gaidot “ātro palīdzību”, notikuma vietā stāstīja iesaistītie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomās turamais šāvējs iepriekš nav sodīts, bet policistiem labi pazīstams kā pamatīgs uzdzīvotājs un konfliktu iniciators.

Skaties foto!

Plašāk uzzini šajā video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl