Divi vīrieši kunga prātā aplaupa autoservisa darbinieku

Komentāri
Divi vīrieši kunga prātā aplaupa autoservisa darbinieku
LETA

Divi vīrieši stiprā alkohola reibumā aplaupījuši autoservisa darbinieku, bet tikuši aizturēti, informē Valsts policija.

Otrdien, 23. februārī, Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa policisti uz karstām pēdām aizturēja 1964. gadā un 1973. gadā dzimušus vīriešus, kuri Rīgā, Pulka ielā, aplaupīja kāda autoservisa darbinieku.
Abi vīrieši ap pulksten 22.00 ieradās autoservisā un, nepaskaidrojot savas rīcības motīvus, sāka sist autoservisa darbinieku. Pēc tam ļaundari no cietušā kabatas nolaupīja tur esošās mantas (100 eiro, mobilo telefonu un dzīvokļa atslēgas) un aizbēga. Cietušais par notikušo paziņoja policijai, kas nekavējoties ieradās autoservisā. Viens no noziedzniekiem cietušajam bija pazīstams, un policisti viņu aizturēja netālu no nozieguma vietas. Likumsargi noskaidroja arī otra laupītāja personību un aizturēja viņu dzīvesvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākais no likumpārkāpējiem nozieguma pastrādāšanas brīdī bija 4,7 promiļu alkohola reibumā. Savukārt jaunākā vīrieša asinīs ekspertīzes rezultāti uzrādīja 1,8 promiles alkohola reibumu.
Abi vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl