Komentāri
Divi vīrieši kāpņutelpā mēģina nozagt velosipēdu… Policija ierodas un “izbojā svētkus”!
Foto: LETA

Par bērnu velosipēda zādzību no kāpņu telpas policija aizturējusi divus vīriešus.

4. aprīlī Teikā kāds aculiecinieks pamanīja divus vīriešus, kuri no kādas mājas kāpņu telpas zog tur atstātu nepieslēgtu bērnu velosipēdu. Aculiecinieks par notikušo paziņoja policijai. Likumpārkāpēji ar nozagto velosipēdu iekāpa trolejbusā. Aculiecinieks iekāpa tajā pašā trolejbusā, lai sekotu likumpārkāpējiem, un par to paziņoja policijai. Vīrieši izkāpa no trolejbusa Šmerļa un Brīvības ielas krustojumā un devās Mežciema virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpat netālu Rīgas Teikas iecirkņa patruļpolicisti abus iespējamos likumpārkāpējus – 1971. un 1977. gadā dzimušus vīriešus – aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Abi aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par mantiska rakstura noziegumiem, kā arī par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš palīdzēja aizturēt iespējamos velosipēda zagļus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl