Komentāri
Divi vīrieši kāpņutelpā mēģina nozagt velosipēdu… Policija ierodas un “izbojā svētkus”!
Foto: LETA

Par bērnu velosipēda zādzību no kāpņu telpas policija aizturējusi divus vīriešus.

4. aprīlī Teikā kāds aculiecinieks pamanīja divus vīriešus, kuri no kādas mājas kāpņu telpas zog tur atstātu nepieslēgtu bērnu velosipēdu. Aculiecinieks par notikušo paziņoja policijai. Likumpārkāpēji ar nozagto velosipēdu iekāpa trolejbusā. Aculiecinieks iekāpa tajā pašā trolejbusā, lai sekotu likumpārkāpējiem, un par to paziņoja policijai. Vīrieši izkāpa no trolejbusa Šmerļa un Brīvības ielas krustojumā un devās Mežciema virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpat netālu Rīgas Teikas iecirkņa patruļpolicisti abus iespējamos likumpārkāpējus – 1971. un 1977. gadā dzimušus vīriešus – aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Abi aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par mantiska rakstura noziegumiem, kā arī par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Valsts policija izsaka pateicību aculieciniekam, kurš palīdzēja aizturēt iespējamos velosipēda zagļus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl