Divi vīrieši iekāro LNT ēkas pagalmā esošās mantas

Komentāri

Zog visur. To zina visi. Taču ir vietas, kur labāk to nedarīt. Piemēram – televīzijas ēkas pagalmā. Tā var ļoti ātri kļūt ne tikai par policijas klientu, bet arī par televīzijas zvaigzni. Tieši tā notika ar diviem Aleksejiem, kuri šodien pēcpusdienā sāka darboties pa Elijas ielas pagalmu. Viņu rīcība šķita ļoti aizdomīga, tāpēc cilvēki ātri vien sāka interesēties – ko tad abi Alekseji īsti dara.

”Mēs gribējām savākt metālu. Domājām, ka nevienam to nevajag,” stāsta abi garnadži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieši apgalvo, ka kāds jau bijis šajā pagalmā pirms viņiem, vienkārši nav paspējis savākt metālu, un tāpēc tas paslēpts pie pagalmā esošā treilera.

Iespējams, ka puiši stāsta patiesību un paši treilerī nav līduši, savukārt metālu pirms viņiem savācis kāds cits. Vienkārši nav paguvis aiznest. Iespējams gan arī, ka viņi paši vien ir pie visas šmuces vainīgi.

To noskaidros policija, ko Alekseji sagaidīja kopā ar Degpunktā komandu. Kamēr gaida, viņi pastāsta mazliet par savu dzīvi. Nekāda saldā tā nav. Visu laiku jālasa metālu, lai nopelnītu un dzīvot tā īsti arī nav kur.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl