1 komentārs

Pagājušās nedēļas nogalē Deniss un Sandra devās izbraucienā ar velosipēdiem pa Pierīgas mežiem. Dienas vidū, brīdī, kad jaunieši jau bija sasnieguši Jaunmārupi, viņu braucienu pārtraucis negaidīts un patiesi nepatīkams atradums.

”Braucām un pamanījām, ka zālē kas guļ. Piebraucām, ieraudzījām, ka tā ir maza stirniņa ar nogrieztu galvu,” stāsta Deniss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī skats nav bijis no tiem patīkamākajiem, jaunieši nofotografējuši stirnēnu, piefiksējuši vietu, kur tas guļ, un izsaukuši policiju. Pēc pārdesmit minūtēm, kad Jaunmārupē ieradušies likumsargi, Deniss un Sandra viņus aizveduši līdz dzīvnieka līķim.

Policists piezvanīja mežsargam, kurš pateica, ka šis nav pirmais gadījums. Šādi gadījumi esot fiksēti vairākās vietās Rīgā. Iztaujājot likumsargus, jaunieši noskaidrojuši, ka zvērību, visticamāk, pastrādājis kāds trofeju kārotājs.

”Mani pārsteidz tas, ka cilvēks, kurš it kā nogalina, lai iegūtu tos ragus, neslēpj dzīvnieka līķi. Šis cilvēks paņem, nogriež galvu, bet pašu dzīvnieku izmet uz ceļa, tā, lai cilvēki to redzētu, pamanītu, zvanītu policijai. Varbūt viņš ir garīgi slims… Dīvaini,” pauž Deniss.

Skaties video:

TOP komentāri

  • SANDRA
    +1 +1 0

    SANDRA

    VAI TA LATVIJA NAV IDIOTU ZEME ? AR SAVIEM STULBIEM LIKUMIEM ? VAIRAKAS VIETAS ATROD DZIVNIEKUS AR NOGRIEZTAM GALVAM ,BET POLICIJA NEUSAK NEKADU NOZIEDZNIEKA MEKLESANU . LAI SLAKTE TALAK . VAI NAV IDIOTU BARS . VIENI STULBENI , KAS DEVA SADU RIKOJUMU . LAI VINIEM ZEME ZEM KAJAM SASKELAS !!!!! IDIOTIEM

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl