Komentāri

Divi jaunieši pagājušajā naktī gājuši bojā ceļu satiksmes negadījumā Ozolnieku novada Salgales pagastā, jo viņu vadītā automašīna iegāzusies Garozes upē, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēji informēja, ka, iespējams, avārija notikusi, jo jaunieši nav spējuši savaldīt spēkratu, līdz ar to iegāzies upē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikumu vietu bija izsaukti ūdenslīdēji, bet avarējušajā automašīnā esošos jauniešus neesot izdevies glābt. Automašīna no upes izvilkta.

Desmitiem svecīšu, nolauzta ceļazīme, kuras stabs burtiski samalts, bet uzraksts, kas vēsta Garozes puses nosaukumu aizmests otrpus ceļam un automašīnas atlūzas ledainajā ūdenī. Tas ir viss, kas šodien palicis pāri vietā, kur vakar beidzās divu 28 un 25 gadus vecu puišu dzīves.

Ļaudis stāsta – abi vakar divos dienā ar automašīnu audi braukuši garozas ciemata virzienā, taču galamērķī tā arī nav tikuši. Iespējams, ka ātrums ar kuru izbraukts līkums pirms tilta bijis lielāks par atļauto, iespējams, ka ceļš bijis ļoti slidens. Tas, komplektā ar vasaras riepām, arī radījis situāciju, kurā auto līkumā saslīdējis un nav bijis savaldāms.

Lai automašīnu no upes izceltu, ugunsdzēsēji pūlējās ilgi. Lai glābšanas automobilis varētu piekļūt notikuma vietai, izzāģēja vairākus krūmus un kokus. Notikuma vietā strādāja glābšanas automobilis un ūdenslīdēji, kuri mašīnai zem ūdens aplika apkārt troses un tad ar glābšanas automašīnas strēles palīdzību audi tika lēnām celta ārā no ūdens, paralēli arī izzāģējot apkārt esošo ledu.

Cerību, ka mašīnā esošie jaunie vīrieši izdzīvos, vairs nebija viņi nebija piesprādzējušies un gan avārijas brīdis, gan ūdens bija darījis savu.

Lai kādi arī būtu apstākļi, notikušais ir vairāk nekā traģēdija – vakar Garozes upē bojā gājuši divi brāļi. Viņu paziņas sociālajos tīklos jau izplatījuši gan informāciju par notikušo, gan līdzjūtības apliecinājumus, gan arī lūgumu palīdzēt abu puišu mammai un ziedot bēru izdevumu segšanai.

Mēs aicinām arī jūs, skatītāji, ja vēlaties palīdzēt, iesaistīties bojāgājušo jauniešu tuvinieku atbalstīšanā! Plašāku informāciju var atrast sociālajos tīklos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl