Divi jaunieši Āgenskalnā aplaupa sievieti, taču policijai uzstājīgi noliedz savu vainu

Komentāri
Divi jaunieši Āgenskalnā aplaupa sievieti, taču policijai uzstājīgi noliedz savu vainu

Āgenskalnā par kādas sievietes aplaupīšanu aizturēti divi jaunieši, informē Rīgas pašvaldības policija.

Šonakt Rīgas pašvaldības policisti, patrulējot Āgenskalnā, netālu no dežūrdaļas ēkas sastapa kādu satrauktu sievieti, kura pastāstīja, ka viņu pirms mirkļa aplaupījuši divi jaunieši sabiedriskā transporta pieturvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti sievieti aizsūtīja uz dežūrdaļu un paši nekavējoties uzsāka tuvākās apkārtnes apsekošanu. Braucot pa Mazo nometņu ielu, pamanīti divi aprakstam atbilstoši jaunieši. Meitene, ieraugot policijas transportlīdzekli, ieskrēja blakus esošajā pagalmā un ātri nometa somiņu.

Abi jaunieši panākti un apstādināti. Pāris uzstājīgi noliedza, ka būtu kādu aplaupījis. Likumsargi sazinājās ar kolēģiem, lai uz notikuma vietu atved cietušo sievieti. Pēc brīža adresē ieradās kundze, kura atpazina pāridarītājus. Sieviete pastāstīja, ka abi jaunieši viņai pienākuši klāt un meitene paprasījusi cigareti. Kundze novērsusies un meitene izrāvusi somiņu.

Jaunieši aizvesti pie policijas operatīvā transportlīdzekļa videonovērošanas zonā, kur pārmeklēti. Pārbaudes laikā pie abām personām atrastas sievietes personīgās mantas – divi maki, cigaretes, dokumenti u.c. lietas. Sieviete pastāstīja, ka vienīgais, kā trūkst, ir pati somiņa ar pāris dokumentiem, smaržām un lūpu krāsu.

Policisti apsekoja pagalmu, kurā jaunieši bija iegājuši un atrada cietušās somiņu. Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka vīrietis ir 21 gadu vecs, savukārt jauniete šogad sasniegs pilngadību. Abi aizdomās turamie nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl