Divi iereibuši jaunieši uz ballīti atnes ceļazīmi “Apstāties aizliegts”

1 komentārs
Divi iereibuši jaunieši uz ballīti atnes ceļazīmi “Apstāties aizliegts”
FOTO: RPP

25. septembrī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka no Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra virzienā uz 2. trolejbusu parku iet divi jaunieši ar nolauztu ceļazīmi – Apstāties aizliegts.

Ierodoties aculiecinieka norādītajā adresē, pamanīti divi jaunieši, kuri ceļazīmi ienes kādā netālu esošajā daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā. Apsekojot kāpņu telpu, ceļazīme netika atrasta, taču no pirmā stāva dzīvokļa bija dzirdami vairāku jauniešu smiekli.

Izejot no kāpņu telpas, apsekota ēka, un caur pirmā stāva logu pamanīti iepriekš redzētie jaunieši un ceļazīme. Pieejot tuvāk logam, pamanīts, ka jaunieši ceļazīmi noliek uz grīdas. Policists pieklauvēja pie loga un lūdza atvērt dzīvokļa durvis.

Atgriežoties pie dzīvokļa, durvis atvēra iereibis jaunietis, kurš noliedza, ka ar draugu būtu nolauzis un nozadzis ceļazīmi. Jaunais vīrietis paskaidroja, ka ar draugu pastaigājies un pamanījis jau nolauztu ceļazīmi, abi izdomājuši, ka būtu jautri ceļa zīmi aiznest uz ballīti.

Abi iereibušie jaunieši aizturēti un kopā ar ceļazīmi nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

1 komentārs