Dīvainos apstākļos Ogrē sadeg automašīna

Komentāri

Ogrē ar milzu liesmu kāda Brīvības ielas nama pagalmā nosvilusi Kia Picanto automašīna. Uguns bijusi tik liela, ka bojājumi radušies arī blakus novietotajām Toyota un BMW automašīnām, vēsta raidījums Degpunktā.

Nodegušās automašīnas saimnieks Helmuts stāsta, ka pēc dienas gaitām viņš atgriezies mājās un novietojis automobili stāvvietā. Tobrīd nekas neesot liecinājis par nelaimi. Taču jau pēc pusstundas viņš izdzirdējis, ka pagalmā “visi klaigā”. Saceltās kņadas iemesls bijis, – viņa auto dedzis tā, ka paša spēkiem to nav bijis jēgas dzēst. Vienīgā lieta, ko paguvis no degošā auto “izraut”, bijusi sievas somiņa, kurā atradās dzīvesbiedres pase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Helmuts stāsta, ka automašīnai nebija tehnisku problēmu, taču tajā pašā laikā automašīnas saimnieks nedomā, ka tā bijusi ļaunprātība. Noskaidrot notikušā apstākļus ir policijas darbs.

Skaties foto un video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl