Dīvaina iemesla dēļ namu pārvaldnieks ignorē vecīša lūgumus novērst kanalizācijas smaku

1 komentārs
Dīvaina iemesla dēļ namu pārvaldnieks ignorē vecīša lūgumus novērst kanalizācijas smaku
Brian Fitzgerald / Flickr

Kāds pensionārs pāris jau ilgāku laiku dzīvo neciešamos apstākļos, jo dzīvoklī no bojāta stāvvada nāk kanalizācijas smaka. Ja vasarā vēl telpas var izvēdināt, tad, tuvojoties ziemai, kad logi pārsvarā ir ciet, situācija kļūst neciešama. Diemžēl mājas pārvaldnieks uz lūgumu salabot konstrukcijas nav reaģējis, un tas, kāda savāda iemesla dēļ.

Usmas ielas 3. nama otrā stāva dzīvoklītī no laika gala dzīvo Dzintars Vanags kopā ar kundzi. Abi pensionāri jau ilgāku laiku spiesti dzīvot nepatīkamā smakā, jo ēkas stāvvads ir kritiskā stāvoklī. Tā nomaiņu pārvaldnieks gan kavējot, jo reiz pēc nelieliem santehnikas darbiem Dzintars palūdzis meistaram uzrakstīt čeku par pakalpojumu. Tas acīmredzot namu pārvaldniekam pagalam neiepaticies, – to varēja skaidri saprast no viņa rīcības.

Raidījums Degpunktā zvanīja apsaimniekotājam SIA Votum plus. “Ar lielām mokām izdodas sazināties ar firmas vadītāju Raisu Demidovu. Viņa saka – stāvvada remonts nav principiāls jautājums, un neviens nevienam neatriebjas par čeka prasīšanu,” vēsta raidījums Degpunktā.

Problēma, pēc viņas sacītā, slēpjoties kur citur, – zem Dzintara kunga dzīvokļa ir tukšas telpas, jo šo stāvu zemāk esošo apartamentu saimniece pēkšņi mirusi, bet mantinieki nav ieteikušies, līdz ar to dzīvoklī ieiet bez īpašnieka atļaujas nav iespējams, bet stāvvada remonts esot jāveic kompleksi visai mājai.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

1 komentārs