Diskusija par hokeju pārvēršas sīvā kautiņā

Komentāri
Diskusija par hokeju pārvēršas sīvā kautiņā
Foto: LETA

Deglava ielas ēstuvē divas kompānijas sākušas asi diskutēt par hokeju, taču strīds pāraudzis pamatīgā jezgā un kautiņā, kuru vēlāk skaidrot nācās policijai.

Pagājušajās brīvdienās Rīgas Teikas iecirknis saņēma izsaukumu uz Deglava ielu, kur kādā ēstuvē izcēlies kautiņš starp vairākiem vīriešiem. Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka starp divām vīriešu kompānijām bija izcēlusies diskusija par hokeju, kas pāraugusi konfliktā un pēcāk arī kautiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kautiņa laikā divi vīrieši bija nodarījuši miesas bojājumus pārējiem trīs vīriešiem, un pēc tam aizgājuši no notikuma vietas.

Policisti noskaidroja aizdomās turamās personas un uzsāka viņu meklēšanu. Vakar Teikas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbiniekiem aizturēja 1980. un 1983. gadā dzimušus vīriešus. Abi aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu nodarījumu vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šodien abiem aizturētajiem tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl