Komentāri

Šovakar TV3 Ziņu izlaidumā viesojās tiesnesis Juris Stukāns, kurš šodien nolasīja spriedumu tā saucamās Digitālgeitas lietā, piespriežot apsūdzētajiem prāvus naudassodus un arī reālus cietumsodus. Tiesnesis skaidroja, ka piespriestie naudas sodi mēneša laikā būs jāsamaksā, pretējā gadījumā notiesātajiem draud reāls cietumsods. 

Tiesnesis Juris Stukāns arī norādīja, – ja lieta tiktu izskatīta ātrāk, tad apsūdzēto sodi būtu vēl lielāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Digitālgeitas sākotnējais prokurors Edvīns Piliksers skaidroja, kāpēc uz pasūdzēto sola nav bijis ekspolitiķis un uzņēmējs Andris Šķēle. Kā norādīja prokurors, Šķēle šai lietai stāvēja tuvu klāt, bet nav pierādījumu, ka viņš būtu pārkāpis likumu.

Vairāk par Digitālgeitas spriedumu skaties video TV3 Ziņās!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl