Diennakts laikā uz robežas aiztur 15 vjetnamiešus

2 komentāri
Diennakts laikā uz robežas aiztur 15 vjetnamiešus
FOTO: LETA

Naktī no 26. uz 27. septembri Kārsavas novadā aizturēti 15 valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi un 2 personu pārvietotāji, abi Latvijas pilsoņi.

Veicot robežas apsekošanu, Goliševas pagastā, apmēram 500 metrus no valsts robežas, robežsargi konstatēja kādu automašīnu Renault un aizturēja tajā esošos 15 Vjetnamas pilsoņus.

Robežsargi, iesaistot papildspēkus, nekavējoties uzsāka likumpārkāpēja – automašīnas vadītāja meklēšanu. Pāris stundas vēlāk netālu no notikuma vietas iespējamais likumpārkāpējs (Latvijas pilsonis) tika aizturēts, savukārt uz ceļa Luņoki–Sopki uz aizdomu pamata par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai tika apturēta vēl viena automašīna – Mazda 626 un aizturēts tās vadītājs – otrs Latvijas pilsonis.

Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpils, savukārt abi Latvijas pilsoņi ievietoti Valsts policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

TOP komentāri

 • Velta Kociņa
  0 0 0

  Velta Kociņa

  Nu sareizināsim atkal ar 2000.(tūkstošiem)par katru Vjetnamieti ,kuru jānogādā atkal atpakaļ...superīgi !!!
 • ...
  0 0 0

  ...

  vini tacu naak ieksaa katru dienu ,,,katru diena aviizes par to raksta :))))A MEES KAMEER PAR BEEGLIEM A SIE TIKMER IEKSAA PA KRUUMIEM ..komisijas kas notiek pie roberzaam

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl