Dienesta suns policistus aizved līdz zagļa mājvietai

Komentāri
Dienesta suns policistus aizved līdz zagļa mājvietai
FOTO: Valsts policija

Naktī uz pirmdienu Baložu iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka Baldones novadā no šķūnīša nozagts motorzāģis. Policisti uz notikuma vietu izsauca kinologu ar dienesta suni. Suns policistus aizveda uz iespējamā zagļa dzīvesvietu.

Veicot kratīšanu aizdomās turamā vīrieša dzīvesvietā, policisti atrada un atguva gan nozagto motorzāģi, gan fleksi un lāzera mērītāju, kas nozagti no cita īpašuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja 1982. gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziegumiem. Aizturētais atzina savu vainu noziegumos.

Par zādzībām, kas izdarītas iekļūstot, ir uzsākti kriminālprocesi. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl