Diemžēl meža masīvā pazudusī sieviete atrasta bez dzīvības pazīmēm

Komentāri
Diemžēl meža masīvā pazudusī sieviete atrasta bez dzīvības pazīmēm
Ekrānuzņēmums: Degpunktā

Diemžēl aizvadītajās brīvdienās, 1. oktobrī, meža masīvā netālu no kooperatīva Ābelītes pazudusī sieviete ir atrasta bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policijas pārstāvji.

Jau ziņojām, ka 80 gadus veco Ingu Kulaginu vairākas dienas meklēja Saulkrastu, Pabažu un tuvējās apkārtnes iedzīvotāji. Jau toreiz meklētāji norādīja, – situācija ir kritiska, jo naktis ir aukstas un cerības atrast pazudušo sievieti sveiku un veselu samazinās ik stundu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem.

Situācija ir kritiska – naktis aukstas, cerību paliek arvien mazāk. Meža masīvā pazudusi sirmgalve

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl