Komentāri

Līdzīgi kā mūsdienās, arī deviņdesmitajos gados, neilgi pēc Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas, kārtībsargiem regulāri nācās cīnīties ar jauniešiem, kas nolēmuši izklaidēties, lietojot apreibinošas lietas, un nereti arī pēc tam pastrādāja dažādus ”nedarbus”, par kuriem draud arī bargāks sods.

Piemēram, alkoholu deviņdesmitajos gados dzēra daudz, un bieži un pēc tam darīja dažādas sliktas lietas. Policisti, protams, dzērājus ķēra, turklāt nereti jaunieši pastaigājās ar visām pudelēm rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie kāda jauniešu bariņa tika atrasts ne vien šņabis, bet arī šādas tādas mantas. Pusaudži apgalvo, ka tās neesot zagtas, bet gan no vecmāmiņas dzīvokļa. Šis ir tikai viens no ”deviņdesmito stāstiem”, kurus atminas policisti.

Skaties foto!

Tāpat policisti reiz deviņdesmitajos atraduši kādu ”narkomānu ligzdiņu”. Jauniešu bariņš apmeties kādā pamestā mājā Rīgā. Izrādās, ka pusaudži šajā mītnē aizrāvušies ar līmes ostīšanu.

Līmes ostīšana tolaik bija sākums ”stiprākām lietām”. Ar to, kā var noprast, zināmās aprindās niekojās visi, kuriem nebija slinkums, apgalvo arī biedrības Dialogs darbinieks Juris. Viņš lietojis narkotikas vēl padomju gados un arī deviņdesmitajos, tostarp mēģinājis arī līmi. Pamatīgāk gan aizrāvies ar no magonēm gatavoto tā dēvēto ”hanku”. Sācis lietot vēl padomju gados. Šīs narkotikas toreiz bija lētas – magones auga it visur, atlika tās tikai apstrādāt.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl