Komentāri

Mūsdienās draudi par kādā ēkā ievietotu sprāgstvielu ir policijas ikdiena, taču īstais spridzināšanas bums sākās deviņdesmitajos gados. Toreiz draudi bija pavisam reāli, situācijas baisas un cilvēku reakcija – pavisam atšķirīga.

Šodien tas šķiet neiedomājami, taču pēc zvana par gaidāmo sprādzienu viesnīcā Latvija tās direktors Aivars Kalniņš atteicās evakuēt cilvēkus un nesteidzās izskaidrot viņiem iemeslus, kāpēc to pārmeklē specvienības darbinieki ar suņiem. Tas izsauca neizpratni īpaši ārvalstu tūristu vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noslēpumaino zvanītāju, kurš uzdevās par Viktoru, vēlāk izdevās apcietināt uz Latvijas-Igaunijas robežas. Kā izrādās, viņa vārds bija Oļegs, un viņš iepriekš bija zvanījis un mēģinājis izspiest 1 miljonu dolāru no viesnīcām Latvija un Metropole.

Sprāgstvielas izmantoja arī, lai saņemtu ķīlniekus – kāds vīrietis šādā veidā izrīkojās pats pret savu bijušo sievu, un, lai viņu atbrīvotu, nācās iesaistīt specvienību Omega. Ieraugot, ka viņa atrašanās vietā ierodas specvienība, vīrietis meta ar granātu, bet pret viņu tika atklāta uguns, un ķīlnieku sagrābējs mira notikuma vietā.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl