Desmit minūšu laikā notriec divus velobraucējus

Komentāri
Desmit minūšu laikā notriec divus velobraucējus
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī notikuši vairāki nepatīkami ceļu satiksmes negadījumi, kuros atkal iesaistīti velosipēdisti, informē Valsts policija.

Otrdienas rītā nepilnu desmit minūšu laikā Rīgā fiksētas divas avārijas, pēc kurām velosipēdisti nogādāti slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā sadursme fiksēta 9.45 Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, kur 1955. gadā dzimis vīrietis ar Ford Tourneo Connect sabrauca 1985. gadā dzimušu vīrieti ar velosipēdu.

Cits incidents noticis Daugavgrīvas ielā, kur 9.52 nenoskaidrots autovadītājs ar BMW 320 uztriecās 1990. gadā dzimušai jaunietei.

Vēl otrdien avārija ar velosipēdistu dalību fiksēta Ulbrokas ielā – 1970. gadā dzimis vīrietis ar Mercedes Benz uzbrauca 1973. gadā dzimušajam vīrietim, kurš arī nogādāts slimnīcā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl