Desmit minūšu laikā notriec divus velobraucējus

Komentāri
Desmit minūšu laikā notriec divus velobraucējus
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī notikuši vairāki nepatīkami ceļu satiksmes negadījumi, kuros atkal iesaistīti velosipēdisti, informē Valsts policija.

Otrdienas rītā nepilnu desmit minūšu laikā Rīgā fiksētas divas avārijas, pēc kurām velosipēdisti nogādāti slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā sadursme fiksēta 9.45 Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, kur 1955. gadā dzimis vīrietis ar Ford Tourneo Connect sabrauca 1985. gadā dzimušu vīrieti ar velosipēdu.

Cits incidents noticis Daugavgrīvas ielā, kur 9.52 nenoskaidrots autovadītājs ar BMW 320 uztriecās 1990. gadā dzimušai jaunietei.

Vēl otrdien avārija ar velosipēdistu dalību fiksēta Ulbrokas ielā – 1970. gadā dzimis vīrietis ar Mercedes Benz uzbrauca 1973. gadā dzimušajam vīrietim, kurš arī nogādāts slimnīcā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl