Dēls aicina palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo mammu

Komentāri

Šodien pie Degpunktā komandas pēc palīdzības vērsās puisis vārdā Edgars. Viņš kopš piektdienas vairs nav redzējis savu mammu – Natāliju Terentjevu. Sieviete it kā aizbraukusi pie mistiska drauga. Turklāt mamma pazudusi dēla dzimšanas dienā.

55 gadus vecā sieviete pagājušajā piektdienā izgājusi no mājām un devusies Rīgas virzienā. Edgars ļoti pārdzīvo par mammas prombūtni, tāpēc atbraucis uz Rīgu viņu meklēt un vēršas pēc palīdzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgaram nav versiju, par kādu draugu mamma runājusi. Puisim drīzāk licies, ka mammai palicis slikti un viņa vienkārši nesakarīgi runā.

Turklāt sieviete ir otrās grupas invalīde. Tomēr tas, ka sieviete no mājām aizgājusi ar visiem dokumentiem, liek domāt, ka rīcība bijusi apzināta.

Edgars aicina palīdzēt atrast mammu, kā arī lūdz Natāliju pašu atsaukties un nākt mājās. Ja jūsu rīcībā ir jebkādas ziņas par Natālijas Terentjevas atrašanās vietu, zvaniet Edgaram pa tālruni: 20555351 vai vērsieties Rīgas Latgales iecirkņa policijā.

FOTO: Ekrānšāviņs

FOTO: Ekrānšāviņs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl