Zināmi jauni fakti par smago avāriju uz Tīnūžu-Kokneses šosejas

Piektdien, 3. novembrī, uz Tīnūžu-Kokneses šosejas notikusi smaga autoavārija. Ap plkst. 7.00 taisnā ceļa posmā notika sadursme starp kravas automašīnu un “Volvo” apvidus auto.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Āboliņa

  Āboliņa

  Labprāt vēlētos ierosināt slekt ceļu vai arī tiešām parbuvejat lai var apstaties jebkurā vietā, lai var apmainīt bojātu riepu, nokartot lietas pa telefonu ! Un vēlams lai Valsts policija paseko bieži šo ceļu!
 • Jānis Krūmiņš

  Jānis Krūmiņš

  Man ir reāli ko teikt par šo ceļu, tātad pirms pāris dienām braucu ar auto man riepai nolaida gaisu ceļa pusē tā bija pašnāvība viņu nomainīt jo kā mašīnu pacēlu uz dankrota visas mašīnas kas brauc garām mana mašīna šūpojās tas nebūtu tas sliktākais, bet riepas skruveju stundu, jo to nevar reāli izdarīt jo pats atrados uz brauktuves un pie katras mašīnas kas brauca garām nācās iet malā no ceļa ja to nedarītu tad būtu pa velti ticis līdz Tīnūžiem jo kāds mani būtu aizķēris paldies valsts ceļiem par jauko ceļu kur nav ne kabatu ne malas kur nomainīt riepu
  • Ritvars

   Ritvars

   Interesanti,cik vēl tur jānotiek ir avārijām ,lai tie mērgļi beidzot kaut ko darītu lietas labā??
  • juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!