Zināmi jauni fakti par smago avāriju uz Tīnūžu-Kokneses šosejas

5 komentāri

Piektdien, 3. novembrī, uz Tīnūžu-Kokneses šosejas notikusi smaga autoavārija. Ap plkst. 7.00 taisnā ceļa posmā notika sadursme starp kravas automašīnu un “Volvo” apvidus auto.

Visticamāk, notikušajā vainojams kravas automašīnas šoferis, kurš zaudēja kontroli pār spēkratu. Negadījumā ļoti smagi cieta 38 gadus vecs vieglā transportlīdzekļa vadītājs.

Piektdienas rītā uz Tīnūžu-Kokneses šosejas, netālu no pagrieziena uz Ogresgalu, pavērās baiss skats. Uz ielas mētājās kokmateriāli, grāvī apgāzusies gulēja kravas automašīna un ceļa vidū stāvēja sadragāts “Volvo”, kura marka bija nosakāma vien pēc dažiem neskartajiem detaļu fragmentiem auto aizmugurējā daļā.

Raidījums “Degpunktā” notikuma vietā sastapa kravas automašīnas šoferi, kas apstiprina, ka spēkratam sprāga riepa, kā rezultātā viņš zaudēja kontroli pār auto.

No plkst. 7.00 līdz plkst. 9.30 satiksme šajā ceļa posmā bija bloķēta. Pilnībā tā tika atjaunota pēc plkst. 11.00.

TOP komentāri

 • Jānis Krūmiņš
  +6 +5 -1

  Jānis Krūmiņš

  Man ir reāli ko teikt par šo ceļu, tātad pirms pāris dienām braucu ar auto man riepai nolaida gaisu ceļa pusē tā bija pašnāvība viņu nomainīt jo kā mašīnu pacēlu uz dankrota visas mašīnas kas brauc garām mana mašīna šūpojās tas nebūtu tas sliktākais, bet riepas skruveju stundu, jo to nevar reāli izdarīt jo pats atrados uz brauktuves un pie katras mašīnas kas brauca garām nācās iet malā no ceļa ja to nedarītu tad būtu pa velti ticis līdz Tīnūžiem jo kāds mani būtu aizķēris paldies valsts ceļiem par jauko ceļu kur nav ne kabatu ne malas kur nomainīt riepu
 • Ritvars
  +3 +3 0

  Ritvars

  Interesanti,cik vēl tur jānotiek ir avārijām ,lai tie mērgļi beidzot kaut ko darītu lietas labā?😠
 • Āboliņa
  +1 +1 0

  Āboliņa

  Labprāt vēlētos ierosināt slekt ceļu vai arī tiešām parbuvejat lai var apstaties jebkurā vietā, lai var apmainīt bojātu riepu, nokartot lietas pa telefonu ! Un vēlams lai Valsts policija paseko bieži šo ceļu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl