Zaudējot samaņu, “fūres” vadītājs ietriecies privātmājas žogā; dienestiem viņa dzīvību glābt vairs neizdevās

1 komentārs
Zaudējot samaņu, “fūres” vadītājs ietriecies privātmājas žogā; dienestiem viņa dzīvību glābt vairs neizdevās
EKRĀNUZŅĒNUMS

Sarkandaugavā kādam tālbraucējam pie stūres kļuva slikti un viņš zaudēja samaņu, nepagūstot apstādināt vairāku tonnu smagu spēkratu. “Fūre” nobrauca no ceļa un ietriecās privātmājas žogā.

Plkst. 10.30 Sarkandaugavas pievārtē, Kaķasēkļa dambī, netālu no kādas industriālas teritorijas, smagās automašīnas ”Man” vadītājs nobrauca no ceļa un ietriecās privātmājas žogā, to bojājot. Avārijas dēļ smagās tehnikas kustība ielā tika pilnīgi paralizēta, bet notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji glābēji un policisti. Bija nepieciešama arī ārstu iesaiste, jo šoferim iestājās bezsamaņa.

Citi tālbraucēji, kuri ierādās pie termināļa, lai izkrautu kravas, kamēr stāvēja garajā rindā, padalījās ar versijām, kā negadījums varēja notikt.

“Te visur ir ledus, varbūt saslīdēja mašīna. Tur darbojas atbildīgie dienesti. (DP:) Tā māja ir apdzīvota?) Ir apdzīvota, jā. (DP: Vai viņš ir dzīvs?) Cīnās par viņa dzīvību šobrīd, tā es sapratu,” stāsta stāsta kravas automašīnas vadītājs.

Zināms, ka negadījumā citu cietušo nav. Diemžēl 55 gadus vecā kravas automašīnas vadītāja dzīvību tā arī neizdevās glābt. Visdrīzāk šoreiz slidenais ceļš nebija īstais iemesls notikušajam, kontrole pār spēkratu zaudēta šofera veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ. Šobrīd policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā