Zaudēja kontroli par savu auto: Lilastē iespaidīgu avāriju piedzīvo “Audi” vadītājs

4 komentāri
Zaudēja kontroli par savu auto: Lilastē iespaidīgu avāriju piedzīvo “Audi” vadītājs
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ap plkst. 15.00 pie Lilastes kāds šoferis, zaudējot kontroli par savu ”Audi” markas spēkratu, nobrauca no ceļa un avarēja grāvī. Iespējamie negadījuma iemesli atklājās, kad pie sasistā auto piesteidzās policisti. Citādi, iespējams, notikušā pēdas tiktu slēptas.

Iespaidīgs negadījums notika trešdienas pēcpusdienā netālu no Lilastes, uz autoceļa Rīga-Ainaži. Aculiecinieki ziņo, ka ”Audi” markas spēkrats bez jebkāda redzama iemesla nobrauca no ceļa, iestūrēja grāvī un apgāzās uz jumta.

Likumsargi par notikušo uzzināja ap plkst. 16.00 un uz notikuma vietu nosūtīja palīgspēkus – ugunsdzēsējus glābējus un mediķus. Līdz ar ceļu policistiem pie avarējušā ”Audi” piestāja arī vietējās pašvaldības policisti, kas aizturēja iespējamo braucamrīka vadītāju un divus pasažierus. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka gan spēkrata stūrētājs, gan blakus sēdošie – atradās manāma alkohola reibumā, kas varēja kalpot par iemeslu nesaprotamajam manevram.

“Nezinu vai nu šoka stāvoklī atradās, vai piedzēries, nevar saprast. Mēs pēc tam braucām atpakaļ uz Ādažiem, redzējām, ka ”ātrie” stāvēja, ugunsdzēsēji arī. Vienu it kā ”ātrie” aizveda prom,” stāsta  negadījuma liecinieks.

Šoreiz glābējiem atlika vien apgāzt avarējušo auto uz riteņiem un uz asfalta uzbērt absorbentu. Turpmākās darbības palika Valsts policijas izmeklētāju kompetencē.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā