Zasulaukā sieviete, iespējams, izdara pašnāvību, metoties zem vilciena

4 komentāri

Negadījums ar letālām sekām pirmdienas rīt notika Pārdaugavā, pie dzelzceļa stacijas Zasulauks. Kāda gados jauna sieviete pakļuva zem braucoša vilciena. Šobrīd notikušā traģiskos apstākļus šķetina policisti, taču vietējie iedzīvotāji un arī dzelzceļa darbinieki pieļauj, ka sieviete uz vilciena sliedēm atradās apzināti.

Šausminošais negadījums, kuru šodien bija spiesti vērot vilciena Sloka-Rīga pasažieri, notika dažus simtus metru no dzelzceļa stacijas “Zasulauks”. Zem vilciena pakļuva kāda aptuveni trīsdesmit gadus veca sieviete, vagonu sastāvs bojāgājušo vārda tiešā nozīmē sagrieza gabalos.

Mirstīgās atliekas noceltas no sliedēm, un aptuveni pēc pusstundas vilcienu satiksme atjaunota. Pēc neoficiālām ziņām, var noprast, ka šoreiz incidentā nav vainojama ne infrastruktūra, ne gājējas vieglprātīgā attieksme pret drošību. Notikušais ir mērķtiecīgas rīcības sekas. Ļaudis spekulē, ka sieviete plānoja un arī īstenoja pašnāvību. Šobrīd likumsargi šādas aizdomas nedz noliedz, nedz arī apstiprina.