“VW Passat Variant” vadītājs Jelgavā uzbraucis stāvošai automašīnai “Opel Zafira”

5 komentāri
“VW Passat Variant” vadītājs Jelgavā uzbraucis stāvošai automašīnai “Opel Zafira”
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (ĢIRTS GERTSONS/F64)

Kādas automašīnas “VW Passat Variant” vadītājs Jelgavā uzbraucis stāvošai automašīnai “Opel Zafira”, informēja Valsts policijas  Zemgales reģiona priekšnieka palīgs Ieva Šmidre.

Kā liecina sākotnējā informācija, 19. oktobrī Jelgavā, Dambja ielas krustojumā ar Sakņudārza ielu, automašīnas “VW Passat Variant” vadītājs uzbrauca stāvošai automašīnai “Opel Zafira”, uzstumjot to aizsargbarjerām un sabojājot barjeras.

Policijā par notikušo sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Kā liecina sākotnējā informācija, vēl viens negadījums 19. oktobrī noticis Jelgavā, Dobeles šosejā, kur automašīnas “Hiundai Santa Fe” vadītājs, rodoties uz ceļa bīstamai situācijai, nenodrošināja kustības drošību un uzbrauca ceļa zīmei “Apstāties aizliegts”, to sabojājot. Policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tāpat 19. oktobrī Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā, automašīnas “Ford Mondeo” vadītājs izraisīja sadursmi ar “Volvo V50”, negadījumā bojātas automašīnas.

Policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Aizvadītajā diennaktī VP Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī saņemta informācija par kopumā 26 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām.