Vizinās pa Purvciemu ar “plāksteri” logā – policija aiztur pamatīgi iereibušu jaunieti

1 komentārs
Vizinās pa Purvciemu ar “plāksteri” logā – policija aiztur pamatīgi iereibušu jaunieti

Kādam gados jaunam “Audi” stūrētāju, kuram pēc sastapšanās ar policiju nācies atzīt, ka viņa rīcība šajā vakarā nav pārāk gudra. Jāteic gan, – lai raksturotu to, viņš pats lietojis pavisam citu apzīmējumu.

Nakts vidū galvaspilsētas policijas patruļa Purvciemā ievērojusi kādu melnu “Audi”. Tas piesaistījis acu skatus ne vien ar pāris aizdomīgiem manevriem, bet arī faktu, ka tā priekšējā logā joprojām bija redzams nenoņemts pārkāpuma protokols jeb tā dēvētais plāksteris par nepareizi novietotu auto.

Vēl pirms likumsargi ieslēguši bākugunis, lai apturētu automobili, tā stūrētājs iegriezies kādā stāvlaukumā un apstājies. Bija manāms, ka viņš ir stiprā reibuma stāvoklī, un jaunais vadītājs paskaidroja, ka tas nav viņa auto un to aizņēmies no drauga.

Protams, ziņa par šo “ķērienu” nodota arī ceļu policistiem un drīz vien pārkāpējs nodots kolēģu rokās. Pavizināšanās ar drauga auto nu nozīmēs vismaz četrus gadus pasažiera lomā sabiedriskajā transportā vai labākajā gadījumā kāda blakussēdētāja vietā. Šoferim konstatēts vairāk nekā divu promiļu reibums.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā