“Visu laiku skraida…” Jelgavnieki bieži šķērso neatļauto ceļa posmu, kur auto nāvējoši notrieca pensionāri

5 komentāri
“Visu laiku skraida…” Jelgavnieki bieži šķērso neatļauto ceļa posmu, kur auto nāvējoši notrieca pensionāri

Viens no gājēju bīstamākajiem grēkiem ir steiga. Lai ātrāk un šķietami ērtāk nokļūtu ielas otrā pusē, daudzi izvēlas šķērsot ceļu tam neparedzētā vietā. Tā trešdien notika arī Jelgavā, kur tika notriekta kāda sirmgalve.

Sieviete, kura šķērsoja Rīgas ielu, bija 59 gadus veca. Liktenīgais gājiens pāri četru joslu brauktuvei iepretim lielveikalam “Rimi” tika mērots ap plkst. 19.30, brīdī, kad ir tumšs un redzamība apgrūtināta. Nelāgais paradums neizmantot gājēju pāreju šajā ceļa posmā novērojams bieži.

Aculiecinieku uzņemtajos fotoattēlos redzams, ka līdzās sievietes mirstīgajām atliekām salauzta mētājās arī palīgierīce staigāšanai. Zināms, ka cietusī ir invalīde ar kustību traucējumiem.

Sadursmē gūtās traumas nebija savienojamas ar dzīvību, un mediķi vairs nespēja sievietei palīdzēt. Nav zināms, vai 32 gadus vecais vīrietis, kura vadītā vieglā automašīna uztriecās kundzei, ievēroja ceļu satiksmes noteikumus. To skaidros izmeklēšanas ietvaros.

Valsts policija atgādina, ka diennakts tumšajā laikā gājējiem vienmēr jāvalkā atstarotājs, kā arī jāizvēlas drošs maršruts.

TOP komentāri

 • Atceros
  +4 +4 0

  Atceros

  Gājēju pāreja ir tur, kur ir. Un nevar šķērsot ceļu, kur pagadās.
  Visiem vienādi likumi! Labāk divreiz lēnāk, vēlāk, bet droši!
  Līdzjūtība, tuviniekiem...
 • Iveta De Putane
 • Skatītāja
  +1 +1 0

  Skatītāja

  59 gadus veca sirmgalve ? Nekorekti . Tas ir tas pats ,kā 75 gadus veca rudmate , vai varbūt 35 gadus vecs plikgalvis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl