“Viss kā miglā”; Tērbatas ielā notikusi autoavārija ar smagām sekām

3 komentāri
“Viss kā miglā”; Tērbatas ielā notikusi autoavārija ar smagām sekām
EKRĀNUZŅĒNUMS

Piektdienas rītā ap plkst. 10.00 kāda taksometra šofera darba diena beidzās, tā īsti nemaz nesākusies. Vīrietis iekļuva pagalam negaidītā sadursmē, kad kāda cita spēkrata stūrētāja aizmirsa paskatīties luksoforā.

Visticamāk, pelēkā “Honda” autovadītāja, Tērbatas un Stabu ielas krustojumam tuvākajā laikā metīs līkumu vai izbrauks to ar īpašu piesardzību, jo neuzmanības dēļ sieviete kļuva par iespaidīgas avārijas izraisītāju.

“Es, visticamāk, aizbraucu pie sarkanās gaismas, sāku bremzēt, bet taksometra vadītājs brauca lielā ātrumā, un tālāk viss kā miglā. (DP: Bet jums bija blakus mobilais telefons, vai kādi citi uzmanību faktori, kas novērš uzmanību?) Man nekā nebija. Ja man pat būtu zvanījis telefons – mašīna ir savienota ar telefonu caur ”Bluetooth”, man pēc tā nav jālien somā. Es braucu kopā ar vēl vienu sievieti, tā kā…” par notikušo stāstīja “Honda” vadītāja Svetlana.

Redzot krustojuma vidū apstājušos Svetlanas apvidus auto, taksometra “Renault” šoferis nespēja laikus apturēt savu braucamrīku, aizķēra “Hondu”, bet pats nobrauca no ceļa, taranējot ceļa zīmi un kreisajā pusē stāvvietā esošās automašīnas “Volvo” un “Lexus”. Šo divu mašīnu īpašniece kļuvusi par incidenta liecinieci.

Glābēji informē, ka vissmagāk šajā avārijā cieta taksometra šoferis, ka viņš no automašīnas salona pats nevarēja izkļūt un ugunsdzēsējiem nācās likt lietā speciālos rīkus. Vīrietis tika aizvests uz slimnīcu. Prognozes par šofera izveseļošanos gan ir pozitīvas, taču pārdzīvotais un gūtās traumas noteikti kādu laiku liks par sevi manīt.

Bet tiem daudzajiem gājējiem un garām braucošajiem autovadītājiem, kuri redzēja incidenta sekas un ceļmalā gulošo samīcīto velosipēdu, varam atklāt, ka riteņbraucēju gaida vien sarūgtinājums par sadragāto braucamrīku, kas bija pieķēdēts pie ceļa zīmes. Pats pedāļu minējs avārijas brīdī nebija pat tuvumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

3 komentāri