Vīrietis, steidzoties pie radinieces slimnīcā, ietriecas grūtnieces vadītā auto

1 komentārs

Kāds vīrietis steidzās uz slimnīcu pie smagi sasirgušas radinieces un ietriecās grūtnieces vadītā automašīnā, vēsta “Degpunktā”.

Aristida Briāna ielas un Šarlotes ielas krustojumu nu nekādi nevar nosaukt par melno punktu satiksmē, taču arī šeit laiku pa laikam notiek pa kādam negadījumam. Arī 2. jūlija rītā, īsi pēc desmitiem, attiecīgajā vietā notikusi divu vieglo auto – “Kia” un “VW” – sadursme.

Valsts policijas Ceļu policijas jaunākais inspektors Rūdolfs Surgovts stāsta, ka avārijas dēļ bija bloķēta satiksme un saistībā ar to uzsākts administratīvais process. Sadursme notika, jo vīrietis neievēroja ceļu satiksmes zīmi “Dodiet ceļu!”. Sadursmes dēļ otra transportlīdzekļa vadītāja, sieviete stāvoklī, tika nogādāta slimnīcā uz pārbaudēm. Tomēr pagaidām nav pamata domāt, ka viņai kas nopietns būtu atgadījies.

Lai arī automobiļi patiešām bojāti nedaudz, šķiet, – it visiem iesaistītajiem notikušais ir liels pārdzīvojums.

“Diezgan bēdīgi, braucām pa galveno ceļu, onkulis ietriecās [māsas vadītajā mašīnā], māsa nepaspēja nobremzēt,” sacīja sieviete, piebilstot, ka viņas māsa ir bērna gaidībās.

Atliek vien cerēt, ka šā rīta notikumi neatstās paliekošas sekas un būs vien mācība citiem – pie stūres nezaudēt modrību.

1 komentārs