Vīrietis pakļūst zem tramvaja pie “Alfas” daudzu aculiecinieku klātbūtnē

Komentāri

Neskaitāmiem aculieciniekiem piedzīvotais pie lielveikala “Alfa” lika šausmās nodrebēt. Pavisam nesen tur zem tramvaja pakļuvis vīrietis, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Negadījums noticis pie tramvaja pieturas ap plkst. 20.00 vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni 40 gadus vecais vīrietis pēc negadījuma bija iespiests starp pieturas platformu un braucamrīku, tādēļ gan aculiecinieki, gan pats tramvaja vadītājs steidzis par notikušo ziņot operatīvajiem dienestiem.

Lai arī negadījuma brīdī pieturā atradušies vairāki cilvēki, kuri, visticamāk, varēs sniegt noderīgu informāciju likumsargiem, lai noskaidrotu visus nelaimes gadījuma iemeslus, vismaz pagaidām lieta vēl tiek izmeklēta.

“Rīgas satiksmes” pārstāve gan norāda, ka uzņēmuma iekšējā pārbaudē secināts, ka šajā situācija nekas neliecina par to, ka notikušajā varētu būt vainojams tramvaja šoferis, kā arī uzsver, ka tramvaja šoferis bez nozīmīgiem pārkāpumiem uzņēmumā strādā jau gandrīz trīsdesmit gadu.

Lai nu kā, negadījumā ir iesaistīts jaunā tipa tramvajs, kas aprīkots ar vairākām videonovērošanas kamerām, un visi to fiksētie materiāli tālāk tiks nodoti policistiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl