Vīrietis pakļūst zem tramvaja pie “Alfas” daudzu aculiecinieku klātbūtnē

Pievienot komentāru

Neskaitāmiem aculieciniekiem piedzīvotais pie lielveikala “Alfa” lika šausmās nodrebēt. Pavisam nesen tur zem tramvaja pakļuvis vīrietis, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Negadījums noticis pie tramvaja pieturas ap plkst. 20.00 vakarā.

Aptuveni 40 gadus vecais vīrietis pēc negadījuma bija iespiests starp pieturas platformu un braucamrīku, tādēļ gan aculiecinieki, gan pats tramvaja vadītājs steidzis par notikušo ziņot operatīvajiem dienestiem.

Lai arī negadījuma brīdī pieturā atradušies vairāki cilvēki, kuri, visticamāk, varēs sniegt noderīgu informāciju likumsargiem, lai noskaidrotu visus nelaimes gadījuma iemeslus, vismaz pagaidām lieta vēl tiek izmeklēta.

“Rīgas satiksmes” pārstāve gan norāda, ka uzņēmuma iekšējā pārbaudē secināts, ka šajā situācija nekas neliecina par to, ka notikušajā varētu būt vainojams tramvaja šoferis, kā arī uzsver, ka tramvaja šoferis bez nozīmīgiem pārkāpumiem uzņēmumā strādā jau gandrīz trīsdesmit gadu.

Lai nu kā, negadījumā ir iesaistīts jaunā tipa tramvajs, kas aprīkots ar vairākām videonovērošanas kamerām, un visi to fiksētie materiāli tālāk tiks nodoti policistiem.

Lasi vēl