Vīrietis Ķekavas aplī izraisa avāriju pēc sastrīdēšanās ar dzīvesbiedri, dzērumā sēžoties pie stūres

1 komentārs

Šofera aizmiglotais skats un neskaidrā domāšana izraisīja negadījumu uz Rīgas apvedceļa, Ķekavas rotācijas aplī, kur no rīta vīrietis apskādēja darba mašīnu un arī kādu citu braucamrīku, jo, pārkārtojoties starp joslām, aizmirsa piebremzēt, vēsta “Degpunktā”.

Rotācijas aplis pie Ķekavas šorīt bija izmantojams tikai daļēji. Vienu no divām joslām aizņēma šķērsām stāvoša kāda uzņēmuma “Škoda” un tai priekšā – “Seat” minivens. Mazākais no spēkratiem izraisīja negadījumu uz līdzenās vietas – atceras Ilmārs, minivena stūrētājs.

“Seat” vadītājs stāsta, ka braucis apli, līdz viņā ietriecās “Škoda”. Sitiens esot bijis stiprs, un avārijas izraisītājs bija lietojis alkoholu. “Seat” sēdošie izsauca policiju.

Pirms aplī piestāja likumsargi, negadījuma vaininieks atzinās Ilmāram, ka alkoholu šodien lietojis, jo sastrīdējies ar savu dzīvesbiedri. Vīrietis nebija nedz agresīvs, nedz centās izsprukt no atbildības. Viņš mierīgi sagaidīja policistus un piekrita iepūst alkometrā.

Ceļu policijas bataljona 3. rotas inspektors Armands Podiņš stāsta, ka neilgi pirms plkst. 8.00 viņa operatīvo transportlīdzekli negadījuma vietā sagaidīja reģionālā pašvaldības policija, kas nodeva personu ceļu policijai, atzīstot, ka “Škoda” vadītājs bijis alkohola reibumā. Vīrietim tika veikta ekspertīze un konstatēts divu promiļu reibums. Saistībā ar notikušo noformēts protokols. Tā kā, iespējams, otras automašīnas vadītājs un pasažieri negadījumā ir cietuši, tiks ierosināts kriminālprocess.

Pārkāpējs līdz šīm brīdim nebija nonācis likumsargu redzeslokā, bet pirmais pārkāpums viņam izmaksās ļoti dārgi – būs jāmaksā sods, jāatgūst zaudētās tiesības un jāatlīdzina abām automašīnām nodarītā skāde.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Praktiskās nodarbības beidzas ar avāriju: negadījumā Zaķusalā iekļuvis autoskolas "mācībnieks"

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baltezerā izposta privātmāju

Aculiecinieka video: trīs spēkratu sadurme uz Rīgas apvedceļa A4

Traģiskais ugunsgrēks Baltkrievijas pierobežā: labdari palīdz nelaimē nonākušajiem