Vīrietis iebrauc upē un pamet automašīnā sievieti

0 Komentāru
Vīrietis iebrauc upē un pamet automašīnā sievieti
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Pagājušajā nedēļā Ludzā kāds vīrietis ar auto iebraucis upē un pametis transportlīdzeklī esošu pasažieri, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Autovadītājs Klusajā ielā uzbraucis tilta margām, nobraucis no tilta upē un pametis notikuma vietu. Negadījumā dažādas traumas guvusi 1973.gadā dzimusī automašīnas pasažiere, kura nogādāta ārstniecības iestādē.

Veicot negadījuma izmeklēšanu un apstākļu noskaidrošanu, policisti noskaidrojuši un aizturējuši automašīnas vadītāju, kādu 1991.gadā dzimušu vīrieti, kurš aizturēšanas brīdī bijis alkohola reibumā.

Par notikušo sākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Laizāne informēja arī, ka pagājušajā nedēļā ārstniecības iestādē nogādāts kāds 1938.gadā dzimis velosipēdists, kuru Ludzā notriecis 1964.gadā dzimis autovadītājs. Policijā skaidroja, ka velosipēdists pārvietojies pa galveno ceļu, un autovadītājs to nav palaidis.

Tāpat traumas guvis arī kāds 1968.gadā dzimis autovadītājs, kura vadītajā automašīnā ietriekusies 1963.gadā dzimušās vadītais transportlīdzeklis.

0 Komentāru