Vīrietis ar “Audi” Gulbenē mūk no policijas un piedzīvo avāriju

Komentāri
Vīrietis ar “Audi” Gulbenē mūk no policijas un piedzīvo avāriju
Mārtiņš Zilgalvis / f64

Pagājušajās brīvdienās, 29. jūlijā, pulksten 05.05 Gulbenes novada Beļavas pagastā, autoceļa Smiltene–Gulbene 57 kilometrā, 1983. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu ”Audi A4”, traucās ar 169 km/h lielu ātrumu, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90 km/h.

Policijas norīkojums, kurš rīta pusē patrulēja ar netrafarēto automašīnu, pamanīja ātruma pārkāpēju. Ieslēdzot bākugunis, kā arī skaņas signālu, darbinieki mēģināja apturēt vadītāju, taču tas nepakļāvās likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli, uzsākot bēgšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vadītājs bēga aptuveni 8-13 kilometrus, tāpēc policisti pieņēma lēmumu raidīt vairākus brīdinājuma šāvienus gaisā, taču likumpārkāpējs tupināja bēgt. Rezultātā tika izšautas 17 patronas, lai apturētu 1983. gadā dzimušo. Īsi pēc tam vīrietis netika galā ar mašīnas vadību un avarēja.

Jāpiebilst, ka šoferītis atteicās no alkohola pārbaudes izelpojamā gaisā, tāpēc to nogādāja tuvākajā ārstniecības iestādē pārbaudes veikšanai. Šobrīd notiek ekspertīze, pēc kuras rezultātiem varēs noteikt, vai vadītājs bijis reibumā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl