Vīrietis 4,44 promiļu reibumā izraisa avāriju un bēg no notikuma vietas

Komentāri
Vīrietis 4,44 promiļu reibumā izraisa avāriju un bēg no notikuma vietas
Mārtiņš Zilgalvis / f64

7. septembrī pulksten 12.20 Raunas novada Raunas pagastā 1973. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu ”Ford”, krustojumā nogriežoties pa kreisi, nedeva ceļu automašīnai ”Volvo”, kā rezultātā notika abu spēkratu sadursme.

Pēc ceļu satiksmes negadījuma vīrietis aizbrauca no notikuma vietas, neziņojot par notikušo likuma noteiktajā kārtībā. Par laimi, negadījumā nebija cietušo, bojātas automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izbraucot policijas norīkojumam, plkst. 12.54 Priekuļu novada Priekuļu pagastā uz autoceļa Priekuļi–Rauna minētais vadītājs tika apturēts. Izrādījās, ka vīrietis automašīnu vadīja bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā sasniedza 4,44 promiles. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl