Viņu “iegāza” banāls sīkums: taksists dzērājšoferis pazaudē vadītāja apliecību un, visticamāk, arī darbu

2 komentāri
Viņu “iegāza” banāls sīkums: taksists dzērājšoferis pazaudē vadītāja apliecību un, visticamāk, arī darbu
EKRĀNUZŅĒNUMS

Pagājušajā naktī no savas vadītāja apliecības, ievērojamas naudas summas un darbavietas šķīries kāds taksists, kuru iegāzis kāds pavisam banāls sīkums.

Pagājušajā naktī patrulējot pa Vidzemes šoseju, Reģionālās pašvaldības policijas vīru uzmanību piesaistījis kāds ceļmalā stāvošs auto, kuru kārtības sargi ieraudzījuši pēdējā mirklī. Tur ceļa malā stāvēja taksometrs bez ieslēgtām gaismām, un, tā kā šī situācija radījusi bīstamību uz ceļa, policisti piestāja pie vadītāja.

Šoferim tika ieteikts ieslēgt gaismas, ko viņš arī solījies darīt, un jau pēc brīža devās ceļā. Kārtības sargi atskārtuši, ka ar šoferi, iespējams, kaut kas nav kārtībā, jo vīrs pa tumšo šoseju devies ceļā, tā arī neieslēdzis gaismas.

Redzot, ka vadītājs turpina braukt pa šoseju bez gaismām, policijai radās aizdomas, ka ar viņu kaut kas nav īsti kārtībā, un netika izslēgta arī braukšanu reibumā. Apturot automobili, policisti veica pārbaudi, un, lai arī vadītājs sacīja, ka esot mazliet iedzēris, alkometrs uzrādīja 2,56 promiles. Acīmredzot tas arī bija iemesls, kāpēc šoferis radīja bīstamas situācijas uz ceļa. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija, kas pārņēma darbību un sauks taksometra vadītāju pie atbildības.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā