“Viņš pie sarkanā aizbrauca, bez variantiem!” Negadījumā Rīgā cieš vairāki cilvēki

Pievienot komentāru
“Viņš pie sarkanā aizbrauca, bez variantiem!” Negadījumā Rīgā cieš vairāki cilvēki

Aiz muguras ir viena no retajām nedēļas nogalēm, kad ceļu satiksmes negadījumos nav gājuši bojā cilvēki. Tomēr avārijas ar smagām sekām neizpalika. Visai nopietna sadursme sestdien fiksēta galvaspilsētā – gaišā dienas laikā, iespējams, neuzmanīga busiņa šofera dēļ ātrajā palīdzībā nonākuši vairāki cilvēki, tostarp bērns.

Rīgas pašvaldības policija notikuma vietā konstatēja, ka notikusi sadursme starp apvidus automašīnu ar piekabi un kravas automašīnu. Aculiecinieki zināja stāstīt, ka avārija notikusi brīdī, kad viens no transportlīdzekļiem šķērsojis krustojumu pie luksofora aizliedzošā signāla.

Mediķi apskatījuši visus negadījumā iesaistītos, kā arī snieguši tiem visu nepieciešamo palīdzību, savukārt pašvaldības policisti nodrošinājuši sabiedrisko kārtību līdz brīdim, kad avārijas vietā ieradās kolēģi no ceļu policijas. Visticamāk, ņemot vērā faktu, ka negadījumā cietuši cilvēki, šīs lietas materiāli tālāk nonāks uz izmeklētāju galda, kas arī lems, kurš un par ko atbildīgs, kā arī to kāds sods par to pienākas.