“Viņš pārbrauca pāri un tajā brīdī sajuta, ka kaut kas nav riktīgi!” Kravas auto nāvējoši notriec velosipēdisti

Piektdien, 21.augustā, Rīgā, Imantā dzīvību zaudējusi kāda pensionāre, kuru notriekusi kravas automašīna. Sieviete stūmusi velosipēdu, šķērsojot brauktuvi.

Atpakaļ uz rakstu

90 komentāri

 • Ivan Stoikin

  Ivan Stoikin

  Слепая зона у них, 🤬, видите ли. Да не пускать это мертвозонное говно в город. Было бы желание у популистов-политиков сделать что то полезное - заставили бы перевозчиков выполнять предписания стандарта Direct Vision, что бы заехать в административные границы.

  https://www.youtube.com/watch?v=i-P20wdrcAQ
  • Inga Riekstiņa

   Inga Riekstiņa

   Ivan Stoikin Шофер выезжал с Булльевской базы...это не центр города, а томоженная зона...
  • Ivan Stoikin

   Ivan Stoikin

   Inga Riekstiņa ааа, ну тогда другое дело – продолжайте убивать!

   Действительно, зачем там безопасные улицы... Бабы ещё нарожают налогоплательщиков. Всю жизнь таки жили - ничего менять не надо.

   п.с. правильно писать "убийца", а не "шофер".
  • Inga Riekstiņa

   Inga Riekstiņa

   Ivan Stoikin Что Вы глупости агресивные пишите...И какой статус будет у шофера не Вам судить...Но я знаю эту улицу, знаю как трудно перейти там улицу, поскольку переходов нет...Менять надо всю инфраструктуру Риги...Там недалеко перекресток.. Буллю..Клейсту...две остановки...и никакой возможности безопасно передвигаться...
  • Ivan Stoikin

   Ivan Stoikin

   Inga Riekstiņa "это сарказм, Шелдон" ;) Ваш первый камент выглядит как попытка виктимблейминга.

   Конечно тут не один убийца - кровь так же на руках политиков и министра за отсутствие движения в сторону ужесточения требований к обзорности из грузовиков;

   на руках у администрации автобазы и транспортно-строительных администрации города – за отсутствие действий по формированию безопасного выезда;

   на руках у компании перевозчика, за нежелание оборудовать машину камерами и датчиками слепых зон.
  • Inga Riekstiņa
  • Irina Kiselevskaja

   Irina Kiselevskaja

   Ivan Stoikin Интересно,если не пускать грузовые машины в город,как тогда в магазины товар доставить,у нас же нет складов вне города?!
  • Ivan Stoikin

   Ivan Stoikin

   Ирина Эдуард Киселевские на грузовых машинах, оборудованных датчиками и камерами мертвых зон
 • Margarita Saurina

  Margarita Saurina

  Tūdaļ doroga,....nadoeli eto velogonsiki...
  Starij, molodoj, smotri a potom perehodi, edj,...Slava blogu eto nasmertj pereehal, a to invalid...itpp..lūši on etom ne dumajut....
  • Kristīne Urbanoviča

   Kristīne Urbanoviča

   Margarita Saurina что вы несете!!!?? Это мать/жена/бабушка, это человек!
 • Arnolds Šenkels

  Arnolds Šenkels

  Cik nav redzets ka tie jobanie velobraucēji,brauc ka grib.
  Cik esmu braucis pa vidzemes šoseju, tad praktiski katru reizi brauc šitie stulbie velo sportisti trennejas, un viņiem pilnīgi pohuj ka viņi brauc gandrīz vai pa labas joslas vidu,un kad tu viņus nevari apdzīt jo tev pa kreiso joslu blakus brauc mašīna, un tev deļ tiem pidariem ir strauji jābremze, lai nepaķertu viņus uz parsēga.
  Vispar nesaprotu kāpēc tauta sienas klat bembistiem kuri drifto vai brauka Rumbulā, ķipa brauciet uz trasi un tur ardaties,da bleģ šiem divriteņu operatoriem butu jaaizliedz trenneties uz ceļiem un jāpis uz trassi, bembistu pec nav tik daudz nomiris cik to divriteņu operatoru viņu stulbibas pec,jo uzskata ka viņi ir tadi paši satiksmes dalibnieki ka autotransports.A tam visam omem un parejiem butu japis pa nomali kur netrauce satiksmes dalibniekiem,un jaliek sodi par to ka izlien uz ceļa,jo viņu pec cilvekiem tiek sačakareta dzīve. Un ja ne lai pis ar sabiedrisko.
 • Jurģis Mežnieks

  Jurģis Mežnieks

  Vieglie nonāk sadursmēs katru dienu! Un viņi visu var pārredzēt! Fūrēm tiešām ir aklās zonas! Esam prātīgi un uzmanāmies! Bet ja runājam par šo situāciju, tad cik atceros DUS skaitījās dzīvojamā zona! Tas nozīmē, ka izbraucot ir jādod ceļš auto, vēlo un gājējiem, un tur nav pat jābūt gājēju pārejai!
 • Aigars

  Aigars

  Fures un vieglas masinas neskatas apkart ,ritenbraucejs brauc ,un preti masina brauc pa savu dalu un aiztas dzen garam un ritenbraucejam jalec gravi,tapat kajam gajejs iet savu pusi jaskatas ka neaizker.tadus vajadzet sodit.noverosanas kameras salikt.
 • Ilgonis Eks

  Ilgonis Eks

  Skumji! Vienīgi gribētos iebilst. Ja velosipēdu stumj, tad, manuprāt, tas ir gājējs.
  • Juris Kleinbergs

   Juris Kleinbergs

   Ilgonis Eks Ja velosipēdu stumj - viņu taču vada. pats jau neiet.
 • Lauma Lieksne

  Lauma Lieksne

  Vispār jau šīs lielās mašīnas ir bīstamas tieši tāpēc ka viņi neredz kas viņiem priekšā notiek. Mani fūre notaranēja, kad braucu pa labo joslu, bet fūre izdomāja pārkārtoties un, protams, manu auto nepamanīja. Nav brīnums ka sievieti nepamanīja. Sensoriem būtu jābūt kā obligātai prasībai šīm lielajām mašīnām. Nedzīvojam jau alu laikmetā. Var taču šo jautājumu risināt ar tehnoloģijām. Bet nu lasot šo ziņu pavisam neomulīgi paliek. Ja reiz laižam fūres cauri pilsētai, tad domājam par pārējo drošību.
  • Владимир Игоревич

   Владимир Игоревич

   Lauma Lieksne ir daudz neizteikto noteikumu, kas nav rakstiti nekur gramatas.
   NAV IETEICAMS braukt/apbraukt smago no labas puses. Vins jus tiešam neredz
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Владимир Игоревич varbūt visa Rīga varētu sastingt, kamēr fūra izbrauc? Es to fūru neapdzinu, viņa brauca pa vidējo joslu aiz manis un ar lielāku ātrumu nekā es ( pats šoferis atzina ka bija iesprindzis uz bedru apbraukšanu, bet man tas nemaina faktu ka mani nepamanīja un man vēl bērns bija mašīnā). Un jā pamanīja ka kādā iebraucis tikai tāpēc ka sajutis ka kaut kas bremzē drusciņ. Identiski kā šajā gadījumā. Varbūt tādām mašīnām nav jābrauc pilsētās, ja viņi nespēj redzēt gājējus un citus auto? Ne velti daudz kur tādām mašīnām ir apvedceļi?
  • Владимир Игоревич

   Владимир Игоревич

   Lauma Lieksne kas jus domajat ka produkti tik lidz lielveikalam?
   Smagie brauc caur pilsetam nevis tapec ka grib aplukot piemineklus un taranet jus. Bet logistikas del..
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Владимир Игоревич nu tad kaut kā varbūt jāmācās sadzīvot un braukt tā lai ir droši? Kas tur tik smieklīgs ja mašīnas aprīkotu ar sensoriem? Es domāju ka tas ir pašu šoferu interesēs. Gan jau arī šis šoferis nejūtās baigi labi ar cilvēka dzīvību uz savas sirdsapziņas. Neko smieklīgu te neredzu. Produktus ved cilvēkiem, bet ja tos vedot nobrauc cilvēkus, tad sanāk kaut kāds bezjēdzīgs pasākums. Ne tā?
  • Andrejs Kirilovs

   Andrejs Kirilovs

   Lauma Lieksne Nu ja un pārtiku Jūs arī izbrauksiet pretīm uz apvedceļa iepirkt?
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Andrejs Kirilovs nu jā var jau principā iecirsties par savu taisnību, bet var arī meklēt risinājumus lai visiem būtu droši.
  • Ruslans Lipa

   Ruslans Lipa

   Lauma Lieksne nu ja ka bezjēdzigs. Ja tie smagie visus nobrauks kas tad vairs pirks tos produktus.😁
  • Jānis Spravņiks

   Jānis Spravņiks

   Lauma Lieksne : kādi sensori, tie pīkstēs visu laiku, tiko kāds būs blakus..
   Diemžēl smagajiem blakus kabīnei ir aklais punkts, TO MĀCA AUTOSKOLĀ.. ieteiktu atsvaidzināt zināšanas.. ..
   - saprotams ka fures šoferim bija jāpaskatās.. bet nu satiksmē ir visādi -
   katrā ziņā ilgstoši braukt smagā auto aklajā zonā ir slikts paradums..
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Jānis Spravņiks nu kādas muļķības. Diez kāpēc citām mašīnām nepīkst visu laiku? Varbūt distanci jāietur, tad nepīkstēs un tad arī citi aklajā zonā nesēdēs tik nekaunīgi? Mums mašīnai ir sensori un esmu redzējusi kā tie nostrādā, nu nevajag atrunāties.
   Kaut kāds sviests. Man tagad visu laiku jāskatās vai tikai kāda fūra nav piebraukusi un gadījumā neesmu tās aklajā zonā iekļuvusi. Varbūt arī fūrām jāievēro noteikumi? Paši vispār dzirdat sevi? Vienkārša nekaunība. Fūras arī bieži ir tās kas smuki parsniedz ātrumu, kā manā gadījumā.
  • Lelde Garanča

   Lelde Garanča

   Lauma Lieksne nav nekādu problēmu nelīst fūru aklajās zonās. Regulāri braucu pa A7, kas ir tiešais tranzīts starp Lietuvu/Poliju un Rīgu un maksimāli maz braucu tām blakus joslā un, kad to daru - ātri no turienes pazūdu. Viņiem ir vēl "jautrāk" kā vieglajiem, jo mūžīgi kādi gudrinieki sēž tuvu astē un nesaprot, ka tas jādara pirms pašas apdzīšanas. Un tad varat iedomāties cik viņiem daudz jāskatās spoguļos, no kā arī nogurst. Šai gadījumā dāma izdomāja stumt riteni gar auto priekšu un diemžēl neiedomājās, ka viņu vispār neredz.
  • Andrejs Kirilovs

   Andrejs Kirilovs

   Lauma Lieksne Nav tādu risinājumu lai visiem būtu droši.Nevar trsnsportam aizliegt iebraukt pilsētās.Neviena pasaules valstī kaut kas tāds vēl nab izdomāts.Paņemsim statistiku un varu saderēt ka vieglie izdara reizes 10 vairāk avārija kā smagie(pilsētās es domāju.kaut gan arī ārpus droši vien ir līderes)Tad ko aizliegsim arī vieglajām iebraukt pilsētās!
  • Ance Šlisere - Vilcāne

   Ance Šlisere - Vilcāne

   Lauma Lieksne sāks jau ar to, ka šoferis nevar izvēlēties savā furē aprīkojumu. Kādu nu firma ir iedevusi, tāda nu tā mašīna ir..
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Lelde Garanča diez kā šī kundze varēja zināt ka viņu neredz, ja piem. nekad nav vadījusi auto un kur nu vēl fūri? Tieši identisks stāsts ar gājējiem tumsā. Ja Tu neesi šoferis, Tu nevari zināt kā tas no auto puses izskatās.
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Andrejs Kirilovs vispār jau citās zemēs tā pat nav redzētas tādas fūru masas pilsētā kā tas ir te. Tur fūras redzu tikai uz apvedceļiem. Veikaliem produktus piegādā mazākas kravas mašīnas un pat agri no rīta.
   Var jau būt kaut kā nav paveicies ieraudzīt.
  • Andrejs Kirilovs

   Andrejs Kirilovs

   Lauma Lieksne Tad Jūs tiešām esat maz redzējusi.Ja veikaliem tās preces piegādās ar mazākām mašīnām tad cik reizes brauks mazā lai atvestu to ko var atvest viena lielā?Pirmkārt paši bļausiet,ka cenas būs augstākas un viņas reāli būs augstākas un kā cietīs tik dārgā ekoloģija par kuru patreiz visi tik ļoti cīnās.Rīgā centrā smagie nebrauc.Negadījums arī notika Buļļu ielā ko pa centru nu nekā nevar nosaukt.Visā eiropā visās lielajās pilsētās smagie brauc un strādā.
  • Irēna Puķīte

   Irēna Puķīte

   Lasu komentārus un domāju. Jūs tiesības kārtojāt vai atradāt? .....lielas šausmas!
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Irēna Puķīte cerams Jums kaut kā vieglāk palika no šī komentāra. Vismaz kaut kas labs.
  • Lauma Lieksne

   Lauma Lieksne

   Andrejs Kirilovs nu pie tām cenām kas ir veikalos, mani pārsteidz ka tā jau nenotiek.
  • Irēna Puķīte

   Irēna Puķīte

   Ja autovadītājam traucē citi satiksmes dalībnieki,ir iespēja pārvietoties kājām.
  • Inga Riekstiņa

   Inga Riekstiņa

   Lauma Lieksne Fūra atbrauca uz muitas zonu ...Buļļu bāzē....Diemžēl sirmgalve nezināja par ,,aklo,, stūri...Fatalite...
  • Jānis Spravņiks

   Jānis Spravņiks

   Lauma Lieksne Ja sensori būs kas pīkstēs tiko kāds blakus- tad uz šosejas tie pīkstēs nepārtraukti, jo kāds būs blakus vai brauks garām...
   Ja atpakaļgaitas sensori būtu ieslēgti visu laiku- tad pilsētā tie pīkstētu nepārtraukti...
   tāpēc arī nav sensori kas norāda ka kāds ir blakus....
   patiesībā risinājums būtu kamera.. bet tas ir dārgi, un nebūtu sevišķi efektīvi..
  • Lelde Garanča

   Lelde Garanča

   Lauma Lieksne es arī neesmu vadījusi fūri, kājām gājēja biju vairāk kā 20 gadus un man mācīja uzmanīties no mašīnām nevis tām lekt priekšā, kad man tas ir ērti, jo man apkārt nav metāla korpusa. Fizikas likumus visi apgūst jau pamatskolā - pat ja redzētu, nepagūtu apstāties, jo fūre sver tonnās. Ja paskaties uz augšu un tu tālbraucēju neredzi, 99%, ka viņš arī tevi neredz. Viņi tak nesēž pie paša vējstikla. Cienam viens otru un skatāmies, ko paši varam darīt pirms rādām ar pirkstiem uz citiem.
  • Andris Kibars

   Andris Kibars

   Bija vecs cilvēks kurš īstenībā nezin smago mašīnu manevru iespējas, bet tomēr mums vecajiem vajag novērtēt situāciju, pats stūrēju jau 35g. Esiet uzmanīgi, smago nevar nobremzēt jūsu deguna priekšā ! Līdzjūtība no manīm piederīgajiem.
 • Gita Gitinja

  Gita Gitinja

  Citreiz sitas tantinas dur pari pasai masinai prieksa,liekas,ka masina var uz sitiena apstaties,tadel ari notriec tas...tapat ka stulbie velo skuteri mauc pari,neapstajoties
  • Sandra Kārkliņa

   Sandra Kārkliņa

   Gita Gitinja pilnībā piekritu! Esmu pati to redzejusi kā lec pāri margām un skrien pāri šosejai.. izaicina likteni
 • Александр Аверченко

  Александр Аверченко

  Покойся миром. 😢
 • Николай Филиппов

  Николай Филиппов

  Смотреть надо, ты водитель большегруза !!!!! Сука , опытный , про зеркало перед лобовым стеклом забываем!!!!
  • Николай Филиппов

   Николай Филиппов

   Regnars Helde , что тут возмутило вас?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!