“Viņš ietriecās frontāli, pat nebremzēja!” Kravas auto šoferis pārdzīvo par sadursmi Līčos

0 Komentāru
“Viņš ietriecās frontāli, pat nebremzēja!” Kravas auto šoferis pārdzīvo par sadursmi Līčos

Kāds aptuveni 40 gadus vecs ”Volkswagen Golf” vadītājs Līčos, Stopiņu pusē, frontāli ietriecās jau gandrīz stāvošā kravas automašīnā, kuras šoferis, jau laikus pamanot otra vadītāja haotisko braukšanas stilu, bija paspējis savu transportlīdzekli gandrīz apturēt.

Vieglās automašīnas vadītājs ar smagiem ievainojumiem tika nogādāts slimnīcā, un joprojām nav īsti skaidrs, kāpēc vīrietis zaudējis modrību uz ceļa.

“Es braucu no tās puses, un viņš kā nāca no līkuma, priekšā braucošais auto vēl kaut kā paspēja izvairīties, bet es jau gandrīz paspēju apstāties, jo redzēju, ka mašīna lido man virsū. Es “situ pa bremzēm” un centos pagriezt sāņus – uztriecos apmalei, bet viņš ietriecās frontāli. Viņam ātrums bija, cilvēks pat nebremzēja, vispār kā bezsamaņā. Saka, ka esot aizmidzis. Mašīna kā pa taisno nāca, nemaz pagriezienā nemainīja virzienu, ietriecās pa taisno,” atminas kravas automašīnas vadītājs Andrejs.

Uz notikuma vietu atskrēja gan garāmgājēji, gan citu automašīnu vadītāji, kas redzēja sadursmi. Aculiecinieki operatīvi sadarbojās, lai izvilktu cietušo vīrieti no sadragātās automašīnas, kas nule bija sākusi kūpēt.

Tikmēr kravas automašīnas vadītājs, sadursmē neskarts, steigšus sameklēja mobilo telefonu un ziņoja operatīvajiem dienestiem.

Aculiecinieki stāsta, ka pirmie notikuma vietā ieradās likumsargi un ugunsdzēsēji. Par laimi, ”Volkswagen Golf” šoferis bija pie samaņas un spējīgs sarunāties.

Mediķu brigāde sniedza vīrietim pirmo palīdzību un pēc tam nogādāja slimnīcā. Kāpēc vieglās automašīnas vadītājs iebrauca pretējā joslā, policija skaidros izmeklēšanā, taču versija par iemigšanu pie stūres šķiet visai ticama.

0 Komentāru