“Viņš izspruka pie sarkanā. Tieši zem riteņiem!” Purvciemā uz pārejas notriec zēnu uz velosipēda

1 komentārs
“Viņš izspruka pie sarkanā. Tieši zem riteņiem!” Purvciemā uz pārejas notriec zēnu uz velosipēda

Sestdienas, 14. aprīļa, rītā kāds autovadītājs piedzīvojis mirkļus, kas ikvienam šoferim varētu iedvest patiesas šausmas.

Rīgā, braucot pa Gunāra Astras ielu, vīrieša vadītā auto ceļā pēkšņi parādījies kāds puika uz velosipēda, un diemžēl izvairīties no sadursmes vairs nebija iespējams.

Todien Purvciemā patrulējošos kārtības sargus apturējis kāds satraukts garāmgājējs, kurš paziņojis, ka turpat netālu, Augusta Deglava un Gunāra Astras ielas krustojumā, tik tikko noticis negadījums.

Bērns brauca pie “sarkanā”. Es pati redzēju.

Viss ir normāli, nepārdzīvo.

Es gribēju viņu mammai aizvest, tāpēc mēs viņa riteni jau ielikām iekšā.

Viss, viss.

Kurš bija pie mašīnas stūres, kurš notrieca?

Es.

Lūdzu, tikai…

Viss, viss, viss. Viss būs labi, mamma neko neteiks.

 

Lai arī puika apgalvojis, ka viņam pilnīgi nekas nekaiš, kārtības sargi drošības labad uz notikuma vietu izsaukuši mediķus.

Jāsaka, ka šajā situācijā šoferim paveicies, jo pretim braucošajā automašīna bija uzstādīts reģistrators, kas nu krietni atvieglos šā negadījuma izmeklēšanu un palīdzēs policistiem precīzi noteikt, kurš izraisījis negadījumu. Citādi situācijā, ja šādai avārijai nebūtu aculiecinieku vai videomateriālu, kuros precīzi fiksēti notikumi, pierādīt savu taisnību vai nevainīgumu varētu būt arī ļoti grūti vai pat neiespējami.

TOP komentāri

  • Gunita Gūtmane
    +2 +2 0

    Gunita Gūtmane

    Jā tagad ļoti jāskatās.. Nesās arī tie bērni, pārāk bravūrīgi. Jautājums.. Vai tam puikam vispār ir riteņbraukšanas tiesības?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl