“Viņš brauca pie sarkanās gaismas, vienkārši lidoja.” Bīstamā Rīgas krustojumā notiek sāpīga sadursme

4 komentāri
“Viņš brauca pie sarkanās gaismas, vienkārši lidoja.” Bīstamā Rīgas krustojumā notiek sāpīga sadursme
EKRĀNUZŅĒNUMS

Juglas un Murjāņu ielas krustojumā “Degpunktā” komanda ir filmējusi ne vienu vien negadījumu, un tā vien šķiet, ka šajā ceļu sazarojumā būtu pilnībā jāaizliedz kreisie pagriezieni, jo tieši tie ir cēlonis lielākajai daļai sadursmju. Šajā vietā notikusi vēl viena avārija, kurā iesaistīts kravas automobilis un motocikls.

Piektdien pusdienas laikā kāds motocikla vadītājs, šķērsojot krustojumu, iekļuva sāpīgā ceļu satiksmes negadījumā. Viņam ceļu nogrieza kravas auto, kas veica kreiso pagriezienu. Ja no sākotnējā skatu punkta viss šķiet skaidrs, tad, aprunājoties ar aculieciniekiem, aina mainās par 180 grādiem.

“Es gāju uz garāžu, apstājos, gaisma jau bija nomainījusies. Apstājos pie sarkanā signāla, no tās puses jau dega sarkanais, “vieglie” apstājās, viņš stāvēja krustojumā ar ieslēgtu kreiso pagriezienu, viņam bija jāpabeidz manevrs. Viņš sāka kustību, bet motocikls pie sarkanās gaismas “izlidoja” cauri mašīnām un “ielidoja” viņam lukturī,” stāsta aculiecinieks Sergejs.

Aculiecinieks par redzēto pastāstīja arī ceļu policistiem, kuri palūdza vīrieti nostiprināt liecību uz papīra. Arī kravas auto šoferis līdzīgu situācijas aprakstu ierakstīja protokolā: “Viņš brauca tīri pie sarkanās gaismas, vienkārši lidoja. (DP: Domāja, ka paspēs?) Iespējams. Es tik tikko biju sācis kustību, viņš izlidoja no turienes diezgan labā ātrumā un ielidoja manā mašīnā. (DP: Sitiens bija spēcīgs?) Kravas automašīnā to tā nejūt, bet, ja paskatās pēc bojājumiem, tad pietiekami spēcīgs. (DP: Kas ar viņu?) It kā vien samaņas, teica, ka viss kārtībā. Būs ļoti bēdīgi, ja mani vēl atzīs par vainīgu, saprotiet. Redziet, ir liecinieki, kas redzēja.”

Ceļu policistiem motocikla šoferis vēl pirms aizvešanas uz slimnīcu esot teicis, ka viņš braucis pie zaļās gaismas. Un, tā kā versijas ir pretrunīgas, ikviena aculiecinieka teiktais var palīdzēt apstiprināt vai apgāzt vienu vai otru versiju. Ikviens, kurš redzējis šo incidentu no sākuma līdz beigām, ir aicināts policijai pa tālruni 110 un lūgt savienot ar ceļu satiksmes noziegumu izmeklētājiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

4 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Jēkabpilī pazudis attēlā redzamais vīrietis; ģimene lūdz palīdzību meklēšanā

Nepieskatīts suns sakož policijas darbinieci

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Ķengaragā taisnā ceļa posmā notikusi savāda automašīnu avārija

Purvciemā neuzmanības dēļ kāds pensionārs pakļūst zem trolejbusa

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Baložos ugunsgrēks noposta māju, kurā mitinājās bezpajumtnieki

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība