2 komentāri

Neviena nedēļas nogale pēdējā laikā nav pagājusi bez smagām avārijām, taču šajās brīvdienās vismaz divi negadījumi bijuši ar pavisam nopietnām – proti, letālām sekām.

Svētdienas vakarā īsi pirms plkst. 18.00 uz Daugavpils šosejas Salaspils pilsētas teritorijā daudzu liecinieku acu priekšā notika smaga avārija – vieglā automašīna “Volvo” ietriecās aizmugurē baļķvedējam “Scania”. Neilgi pēc notikušā policija apstiprināja, ka avārijā ir viens bojāgājušais, bet vēl trīs cilvēki cietuši.

Ekrānuzņēmumi

Gaišā laikā intensīvā satiksmē apdzīvotā vietā nepamanīt, ka pie luksofora apstājies baļķvedējs,  tas ir vairāk nekā savādi, un, iespējams, skaidrojams tieši ar reibumu – policistiem ir šādas aizdomas. Aculiecinieki to apstiprina.

“Viņiem no mašīnas pudele izripoja – laikam bija dzēruši, varbūt pļāpāja, jo tepat ir luksofors,” saka aculiecinieks.

Ar dzīvi palikušajiem mašīnas pasažieriem esot bijis švaki – saka aculiecinieks. Jācer, ka nepaliks par invalīdiem. Šķiet, bijušas muguras traumas. Diez vai kāds no puišiem bija piesprādzējies. Visvieglāk, kā šādās reizēs mēdz būt, ticis cauri šoferis. Tas gan attiecas tikai uz viņa fizisko stāvokli, ne to kas sekos pēc tam.

“Šoferi aizveda, bet viņam nekas traks nebija. Paņēma zem rokas un pavadīja, viņš gan bija viss asinīs, aizveda ar “ātrajiem”, viņi aizbrauca visātrāk. (DP: Viņš pat varēja aiziet?) Jā, kustējās. Vienu gan ilgi vilka ārā – līķis bija. Vēl viens ilgi te gulēja, kamēr atveda glābšanas dēli, piestiprināja pie dēļa, acīmredzot mugurkauls. Uzlika uz riteņu gultas uz aizveda uz “ātro palīdzību”,” stāsta aculiecinieks.

Policijā par negadījumu sākts kriminālprocess, un likumsargi aicina atsaukties vēl aculieciniekus, lai spētu pilnībā rekonstruēt notikumu gaitu.

TOP komentāri

 • Aleks
  0 0 0

  Aleks

  Jūs pierakstījāt tā ,ka nekas nav saprotams. Varat rakstīt normāli?
 • Dedzis
  0 0 0

  Dedzis

  Pēc mašīnas bojājumiem spriežot, šoferim vajadzēja ciest visvairāk - ja ir tā kā saka, ka cietis vismazāk, tad laikam vienīgais bija piesprādzējies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl