“Viņi pūlējās atdzīvināt kādu pusstundu!” Pārgalvis iznīcina savu auto un iet bojā

1 komentārs
“Viņi pūlējās atdzīvināt kādu pusstundu!” Pārgalvis iznīcina savu auto un iet bojā

Traģiskas ziņas no Kokneses novada Iršu ciemata, kur trešdien pa dienu kāda “Volkswagen” šoferis izraisīja avāriju, iebraucot gravī. Vecais auto pēc trieciena ticis pamatīgi deformēts, neatstājot šoferim cerības uz glābiņu.

Smagā avārija notika trīs kilometrus aiz Iršu ciemata. 51 gadu vecais šoferis pārvērtēja savas spējas un lielā ātrumā nobrauca no grantētā ceļa. ”VW Polo” apmeta pāris kūleņus un piezemējās grāvī. Viens no negadījuma lieciniekiem ir Dainis. Incidents notika pie vīrieša mājas, un, kā izrādījās, pie stūres sēdēja viņa kaimiņš.

Pēc avārijas šoferis daļēji atradās uz pasažieru sēdekļa un stipri asiņoja. Cietušais zaudēja samaņu, jo bija smagi ievainots. Uz negadījuma vietu atbraukušie mediķi kopā ar glābējiem izvilka cietušo no vraka, un vīrieša veselības stāvoklis tika novērtēts kā kritisks. Ārsti nekavējoties uzsāka reanimācijas pasākumus.

“Viņi pūlējās [atdzīvināt] kādu pusstundu!” saka Dainis.

Neatkarīgi no ārstu centieniem izglābt cietušo tā arī neizdevās.

Notikuma vietā strādāja arī pārstāvji no Valsts policijas. Likumsargi tagad nozīmējuši vairākas ekspertīzes. Izmeklēšanas laikā kļūs skaidrs, vai vīrietis bija sēdies pie stūres dzērumā.

No sarunas ar Daini kļūst skaidrs, ka bojāgājušais nebija no tiem prātīgākajiem braucējiem un regulāri vizinājās pa ciematu grādīgo dzērienu ietekmē. Dainis uzskata, kā šī reize nebija izņēmums.

Šobrīd ”VW” spēkrata vraks atrodas pie bojāgājušā mājas. Vietējie saka, ka vīrietis dzīvoja viens pats. Nav zināms, vai viņam ir kādi radi vai paziņas, kas varēs pieskatīt zemi un lauku saimniecību.

 
1 komentārs